Gazetki od Delisso Delikatesy

Ostatnie aktualizacje gazetek: 03.12.2021

Delisso Delikatesy gazetka

Ważność: 3 gru do 15 gru

Ta Delisso Delikatesy gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delisso Delikatesy i zaoszczędź na zakupach w Delisso Delikatesy.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delisso Delikatesy?
50.869 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delisso Delikatesy?
15.466 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Delisso Delikatesy gazetka i promocje

Sklepy Delisso Delikatesy to bardzo mała sieć handlowa działająca na śląsku. Nie jest to kolejna z ogromnych sieci supermarketów, ponieważ pod swoim szyldem posiada tylko dwa markety. Można je spotkać na terenie takiego miasta jak Ruda Śląska i Chybie. Delisso to standardowe średniopowierzchniowe delikatesy, które zapewniają swoim odbiorcom kompleksową usługę spożywczo przemysłową. Właściciele dokładają wszelkich starań, aby każdy, kto tylko wybierze się na zakupy znalazł każdy produkt którego potrzebuje. Dlatego bogaty asortyment, dobrej jakości produkty oraz niskie ceny to główne atuty tych marketów. Delikatesy Delisso gazetka promocyjna jest wydawana co tydzień, dostarczając bardzo przystępne oferty i promocje. W szczególnych przypadkach można liczyć także na dodatkowe ulotki lub katalog z artykułami, który zawiera specjalne rabaty.

Firma, póki co jest niewielka, ale z pewnością ma ambicje na większą ekspansję na terenie Śląska. Dlatego można liczyć na to, że nowe sklepy w przyszłości zaczną się pojawiać. Supermarket jest bardzo zadbany i dostosowany do najnowszych technologii zakupowych. Przystępna objętość marketu pozwala na zorganizowanie specjalnych wydarzeń. Delisso Delikatesy promocja lub wyprzedaż pojawia się często, a ich oferta często przebija to, co oferują o wiele większe sieci handlowe. Dlatego każdy klient powinien trzymać rękę na pulsie i obserwować gazetki promocyjne, a z każde zakupy będzie mógł uznać za udane.

Strona internetowa jest bardzo prosta. Wydaje się, że powstała po to, aby móc zaprezentować gazetki promocyjne. Nie ma tutaj funkcji zakupy online ani sklep internetowy. Program lojalnościowy oraz aplikacja mobilna także nie zostały jeszcze opracowane, ale biorąc pod uwagę to, że sieć się cały czas rozwija, można przypuszczać, że za jakiś czas te wszystkie opcje się pojawią. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jaki jest adres oraz godziny otwarcia poszczególnego marketu, powinien przejść na stronę http://www.delisso.pl/