Gazetki od Delikatesy Sezam

Delikatesy Sezam gazetka

Ważność: 1 cze do 15 cze

Ta Delikatesy Sezam gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 14 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delikatesy Sezam i zaoszczędź na zakupach w Delikatesy Sezam.

Delikatesy Sezam gazetka

Ważność: 1 cze do 30 cze

Ta Delikatesy Sezam gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 29 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delikatesy Sezam i zaoszczędź na zakupach w Delikatesy Sezam.

Delikatesy Sezam gazetka

Ważność: 1 cze do 30 cze

Ta Delikatesy Sezam gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 29 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Delikatesy Sezam i zaoszczędź na zakupach w Delikatesy Sezam.

Utrzymuj mnie na bieżąco store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delikatesy Sezam?
47.294 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delikatesy Sezam?
19.246 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki Delikatesy Sezam w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Delikatesy Sezam gazetka i promocje

Deliaktesy Sezam to niewielkie sklepiki osiedlowe, które działają głównie na terenie podkarpacia. Placówki te należą do jednej z największych sieci sklepów w Polsce – Nasz Sklep. Zamysłem właścicieli nie było stworzenie ogromnych placówek dostępnych w całym kraju, a raczej niewielkich sklepików, które wypełnią lukę w danych regionach. Dlatego nie ma co liczyć na sklepy Kraków, czy miasta Warszawa. Aktualnie działa 8 takich sklepów o łącznej powierzchni sprzedaży, wynoszącej około 1200 metrów kwadratowych. Pomimo niewielkiej rozmiaru sieci wewnętrznej, lokale są doskonale zaopatrzone w asortyment, a wysokiej jakości produkty zawsze lądują na półkach i mają odpowiednio niskie ceny. Dzieje się tak ze względu na to, ze należą do potężnej sieci nadrzędnej, która może nawet rywalizować z największymi. W ten sposób Delikatesy Sezam gazetka promocyjna zawsze zapewnia odpowiednie oferty i promocje na produkty ze wszystkich działów. Jeśli ktoś liczy na odpowiednie rabaty, to wystarczy, że zajrzy w katalog lub ulotki i z pewnością znajdzie coś ciekawego.


Jak sama nazwa wskazuje, nie jest to supermarket, ale wybierając się do najbliższej placówki zawsze można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne produkty. Na wyprzedaż trafiają artykuły ze wszystkich działów: pieczywo, przekąski, warzywa, owoce, mięso, alkohole itd. Praktycznie zawsze jest dostępna jakaś promocja Delikatesy Sezam, więc obniżenie ceny zakupów nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Pełna oferta promocyjna zawsze jest rozprowadzana przez gazetki promocyjne i jedyne, co trzeba zrobić, to po prostu je obserwować.


Strona internetowa należy do nadrzędnej sieci – Nasz Sklep i nie oferuje żadnych specjalnych funkcji dla Delikatesy Sezam. Dlatego nie można liczyć na zakupy online, sklep internetowy, czy program lojalnościowy. Podstawowe informacje o działaniu sieci można nabyć po przejściu na stronę https://www.nasz-sklep.pl/.

Twoje sklepy Delikatesy Sezam

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Delikatesy Sezam i nigdy nie przepłacaj. Delikatesy Sezam ma 26 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Delikatesy Sezam gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 01-06-2023 do 15-06-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Napój pink aromatic berry kinley, Kapusta młoda i Pan blanco, chleb bezglutenowy biały krojony 250g schar! Oczywiście Delikatesy Sezam zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Babice (Małopolskie), Bojanów, Gąbin lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Delikatesy Sezam nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Delikatesy Sezam. Sprawdź stronę internetową Delikatesy Sezam, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Delikatesy Sezam

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Delikatesy Sezam?

Sklep Delikatesy Sezam dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Delikatesy Sezam można sprawdzić w Delikatesy Sezam gazetka z datą ważności od 01-06-2023 do 15-06-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Delikatesy Sezam. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Napój pink aromatic berry kinley, Kapusta młoda i Pan blanco, chleb bezglutenowy biały krojony 250g schar.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Delikatesy Sezam?

Najnowsze gazetki dla sklepu Delikatesy Sezam na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Delikatesy Sezam gazetka ważność od 01-06-2023 do 15-06-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Delikatesy Sezam?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Delikatesy Sezam. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Delikatesy Sezam gazetka ważną od 01-06-2023 do 15-06-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Delikatesy Sezam jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Delikatesy Sezam. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Delikatesy Sezam znajduje się w Polsce?

Delikatesy Sezam ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Delikatesy Sezam znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Delikatesy Sezam w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Delikatesy Sezam jest teraz otwarty?

Sklepy Delikatesy Sezam działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Delikatesy Sezam jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Delikatesy Sezam i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Delikatesy Sezam sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Delikatesy Sezam?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Delikatesy Sezam. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Delikatesy Sezam.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Delikatesy Sezam?

W sklepie Delikatesy Sezam można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Delikatesy Sezam. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Delikatesy Sezam gazetka o ważności od 01-06-2023 do 15-06-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Delikatesy Sezam w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Delikatesy Sezam, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Delikatesy Sezam, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Delikatesy Sezam gazetka z datą ważności od 01-06-2023 do 15-06-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Delikatesy Sezam.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Delikatesy Sezam, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Delikatesy Sezam zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Delikatesy Sezam. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Delikatesy Sezam z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Delikatesy Sezam

🛍️ gazetki Delikatesy Sezam: 3
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.06.2023