Gazetki od Delikatesy Sezam

Ostatnie aktualizacje gazetek: 07.04.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delikatesy Sezam?
41.667 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Delikatesy Sezam

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Delikatesy Sezam gazetka i promocje

Deliaktesy Sezam to niewielkie sklepiki osiedlowe, które działają głównie na terenie podkarpacia. Placówki te należą do jednej z największych sieci sklepów w Polsce – Nasz Sklep. Zamysłem właścicieli nie było stworzenie ogromnych placówek dostępnych w całym kraju, a raczej niewielkich sklepików, które wypełnią lukę w danych regionach. Dlatego nie ma co liczyć na sklepy Kraków, czy miasta Warszawa. Aktualnie działa 8 takich sklepów o łącznej powierzchni sprzedaży, wynoszącej około 1200 metrów kwadratowych. Pomimo niewielkiej rozmiaru sieci wewnętrznej, lokale są doskonale zaopatrzone w asortyment, a wysokiej jakości produkty zawsze lądują na półkach i mają odpowiednio niskie ceny. Dzieje się tak ze względu na to, ze należą do potężnej sieci nadrzędnej, która może nawet rywalizować z największymi. W ten sposób Delikatesy Sezam gazetka promocyjna zawsze zapewnia odpowiednie oferty i promocje na produkty ze wszystkich działów. Jeśli ktoś liczy na odpowiednie rabaty, to wystarczy, że zajrzy w katalog lub ulotki i z pewnością znajdzie coś ciekawego.


Jak sama nazwa wskazuje, nie jest to supermarket, ale wybierając się do najbliższej placówki zawsze można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne produkty. Na wyprzedaż trafiają artykuły ze wszystkich działów: pieczywo, przekąski, warzywa, owoce, mięso, alkohole itd. Praktycznie zawsze jest dostępna jakaś promocja Delikatesy Sezam, więc obniżenie ceny zakupów nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Pełna oferta promocyjna zawsze jest rozprowadzana przez gazetki promocyjne i jedyne, co trzeba zrobić, to po prostu je obserwować.


Strona internetowa należy do nadrzędnej sieci – Nasz Sklep i nie oferuje żadnych specjalnych funkcji dla Delikatesy Sezam. Dlatego nie można liczyć na zakupy online, sklep internetowy, czy program lojalnościowy. Podstawowe informacje o działaniu sieci można nabyć po przejściu na stronę https://www.nasz-sklep.pl/.