Gazetki od Delikatesy Piotruś Pan

Ostatnie aktualizacje gazetek: 09.04.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Delikatesy Piotruś Pan?
12.669 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Delikatesy Piotruś Pan

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Delikatesy Piotruś Pan gazetka i promocje

Delikatesy Piotruś Pan  to sieć sklepów działająca na podkarpaciu, która po trochu wyrasta na tamtejszego lidera wśród firm, działających w oparciu o polski kapitał. Do tej pory ustało się otworzyć ponad 40 placówek z logiem firmy, a w planach są kolejne. Markety można spotkać na terenie całego podkarpacia, na terenie takiego miasta jak Jarosław, czy sklepy Przemyśl. Lokale są zadbane i nowoczesne. Klienci zawsze mogą liczyć na nowoczesne rozwiązania, jak płacenie zbliżeniowe i program lojalnościowy. Pomimo tego, że markety nie są tak duże, jak u konkurencyjnych sieci supermarketów, mają szeroki asortyment, bardzo dobrej jakości produkty oraz niskie ceny. Delikatesy Piotruś Pan gazetka promocyjna jest publikowana w regularnych, tygodniowych odstępach czasowych i dostarcza interesujące oferty i promocje z każdego działu sklepu. Sieć od czasu do czasu publikuje także ulotki lub katalog z produktami, który zawiera dodatkowe rabaty.

Firma ma odmienną politykę, niż standardowy supermarket i celuje raczej w klienta znajdującego się w sąsiedztwie sklepów. Dlatego są to raczej nieco mniejsze markety, znajdujące się na osiedlach mieszkaniowych lub na terenie mniejszych miejscowości. Sklepy Delikatesy Piotruś Pan zaskakują swoich klientów regularnymi wydarzeniami, dzięki którym mogą oni zaoszczędzić sporo pieniędzy. Delikatesy Piotruś Pan promocja, czy wyprzedaż to codzienność, dlatego wystarczy jedynie obserwować gazetki promocyjne, żeby być zawsze przygotowanym na zakupy.

Strona internetowa jest bardzo prosta i dostosowana do urządzeń przenośnych. Wszystko idealnie dopasowuje się do ekranu urządzeń przenośnych, dzięki czemu aplikacja mobilna w ogóle nie jest potrzebna. Nie ma tutaj opcji sklep internetowy ani zakupy online, a program lojalnościowy jest jeszcze w przygotowaniu. Niewielka sieć z podkarpacia ma ogromny potencjał i z pewnością będzie się szybko rozwijać, dlatego można przypuszczać, że te wszystkie te opcje jeszcze się pojawią. Jeśli ktoś chce poznać adres poszczególnych sklepów oraz dowiedzieć się, jakie są ich godziny otwarcia, powinien udać się na https://www.piotruśpan.pl/.