Gazetki od Wizan

Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.08.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Wizan?
49.530 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Wizan?
48.078 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Wizan gazetka i promocje

Wizan, czyli Małopolska Spółdzielnia Handlowa, to jedna z najstarszych sieci handlowych w naszym kraju. Spółdzielnia powstała ponad 70 lat temu i zrzesza ponad 60 placówek obejmujących sklepy spożywczo-przemysłowe, piekarnie i sklepy przemysłowe. Większość lokali znajduje się na terenie Małopolski. Dlatego można je spotkać na terenie miasta Andrychów, Wieprz, Zator, Inwałd. Sieć sklepów działa według zasad, które wypracowały się przez dekady. Dzięki temu zawsze można liczyć na bardzo dobrej jakości produkty, obszerny asortyment oraz bardzo niskie ceny. Zawsze można liczyć na Wizan gazetka promocyjna, która dostarcza regularne promocje i oferty handlowe na oryginalne produkty, obejmujące artykuły spożywcze oraz inne użytku domowego. Przed pójściem na zakupy zawsze warto sprawdzić regularnie wydawane gazetki, ulotki, katalog produktów lub inne formy promocji sklepu.

Firma z tak dużymi tradycjami cały czas stara się zapewniać swoim klientom, jak najlepsze możliwości zakupów. Dzięki temu bardzo dobrze radzi sobie pomimo bardzo dużej konkurencji na rynku. Wybierając się do sklepu Wizan, można nabyć takie produkty, jak: nabiał, pieczywo, słodycze, napoje, alkohol, mięso, wędliny, mrożonki. Supermarket organizuje także od czasu do czasu wyprzedaż, dzięki której promocja Wizan staje się jeszcze przystępniejsza. Przeceny niekiedy są o wiele większe niż to, co zapewnia supermarket z zachodnim kapitałem. Gazetki promocyjne pojawiają się regularnie, więc na każde zakupy można się odpowiednio przygotować, żeby wykorzystać jak najwięcej możliwości promocyjnych.

Strona internetowa została zaprojektowana w taki sposób, żeby udostępnić klientom jak najwięcej informacji o działalności sieci. Nie ma na niej takich funkcji jak sklep internetowy, zakupy online, program lojalnościowy oraz aplikacja mobilna. Zawsze jednak warto odwiedzić witrynę, żeby dowiedzieć się o promocjach i innych okazjach. Godziny otwarcia najbliższych lokali i wiele więcej jest dostępne na www.wizan.com.pl.