Gazetki od Tesco

Ostatnie aktualizacje gazetek: 11.10.2021

Tesco gazetka

Ważność: 11 paź do 10 paź

Ta Tesco gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2913802 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Tesco i zaoszczędź na zakupach w Tesco.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Tesco?
41.571 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Tesco?
10.226 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Tesco gazetka i promocje

Tesco to niezwykle popularne w Polsce sieci supermarketów i hipermarketów. Firma działa we wszystkich regionach Polski i do dzisiaj jest jednym z największych graczy na polskim rynku dyskontów. Sklepy firmy znajdują się na terenie takiego miasta jak Warszawa, Kraków, czy sklepy Wrocław. Hipermarkety zapewniają swoim odbiorcom artykuły z różnorodnych działów, niekiedy znacznie przewyższając swoją konkurencję. Asortyment zapewnia wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny. Tesco Gazetka promocyjna co tydzień przynosi nowe promocje i oferty handlowe, z których każdy wybierze dla siebie przynajmniej kilka interesujących pozycji. Dodatkowo od czasu do czasu Tesco wydaje ulotki, broszury lub katalog dodatkowych artykułów, które zawierają przystępne rabaty.

Firma stara się zapewnić jak najszerszy dostęp do artykułów z każdego działu. Supermarket zapewni zapotrzebowanie każdej standardowej rodziny. Można w nim kupić wszelkie produkty spożywcze, tekstylia, detergenty i alkohole. Firma pokusiła się także o stworzenie własnej marki ubrań F+F, które są dostępne wyłącznie ofercie handlowej jej sklepów. Sklepy Tesco słyną także z tego, że można natrafić w nim na niezwykle przystępną wyprzedaż. Poszczególna promocja Tesco trwa najczęściej przez tydzień lub kilka dni, dlatego każdy powinien trzymać rękę na pulsie i starać się, aby żadna oferta udostępniona przez gazetki promocyjne, nie uciekła mu sprzed nosa. W ten sposób każde wyjście do Tesco będzie obfitowało w optymalne pod względem wydatków zakupy.

Strona internetowa jest bardzo prosta i łatwa w nawigacji. Użytkownik w bardzo łatwy sposób dowie się o wszystkich atrakcjach związanych z użytkowaniem sklepu. Co ciekawe Tesco jako pierwsze w Polsce umożliwiło zakupy online poprzez sklep internetowy. Aplikacja mobilna umożliwia skorzystanie z różnych funkcji związanych z działaniem sklepu. Program lojalnościowy, zakupy internetowe, a także możliwość skanowania produktów na zakupach. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat działania firmy w naszym kraju, a także poznać lokalizacje i godziny otwarcia poszczególnych lokali, powinien udać się na: https://tesco.pl/.


Po ponad 25 latach na polskim rynku, Tesco definitywnie kończy działalność operacyjną. Oznacza to, że sklepy pod szyldem Tesco będą otwarte jeszcze do 31 października 2021 roku. Następnie w większości z nich będą prowadzone prace przygotowujące do otwarcia w ich miejsce sklepów Netto.