Gazetki od Sedal

Ostatnie aktualizacje gazetek: 22.06.2022

Sedal gazetka

Ważność: 27 cze do 9 lip

Ta Sedal gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 10 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Sedal i zaoszczędź na zakupach w Sedal.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sedal?
10.780 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sedal?
28.224 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Sedal gazetka i promocje

Sieć sklepów Sedal to polska marka, która działa na terenie trzech województw: łódzkiego, wielkopolskiego oraz opolskiego. Wszystkie lokale zostały zlokalizowane w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od miasta Wieluń. Dlatego sieci supermarketów Sedal można spotkać na terenie miasta Bełchatów, Oleszno, Sieradz i innych okolicznych miejscowości. Lokale charakteryzują się tym, że zawsze starają się udostępniać swoim odbiorcom przede wszystkim wysokiej jakości produkty, które dzięki dobrym kontaktom z dystrybutorami, mają niskie ceny. Sedal gazetka promocyjna regularnie dostarcza interesujące oferty handlowe, które obejmują promocje na asortyment ze wszystkich działów. Zawsze można znaleźć przynajmniej kilka pożądanych rzeczy, w mocno obniżonych cenach. Dlatego zawsze warto sprawdzać wszelkie ulotki, broszury lub katalog produktów Sedal, żeby móc trafiać na ciekawe okazje i rabaty.

Sedal nieustanie od 1997 roku się rozwija i oferuje coraz lepsze usługi. Dzisiaj sklep całkowicie może zastąpić wielkie zagraniczne śieciówki, ponieważ ma konkurencyjne ceny i ogromny asortyment. Na zakupach w sklepach Sedal można nabyć: pieczywo, napoje, alkohole, mrożonki, mięso, wędliny, alkohol, czy inne artykuły potrzebne w codziennym życiu. Promocja Sedal zapewnia, że zawsze gdzieś można coś upolować z obniżoną ceną, żeby wyjść ze sklepu z oszczędnościami. Wyprzedaż lub standardowa promocja – wystarczy obserwować gazetki promocyjne i z pewnością każde zakupy będą udane.

Strona internetowa sklepu jest bardzo prosta. Jeśli sieć nadal będzie się tak rozwijać, jak dotąd, z pewnością w przyszłości się zmieni. Jak na razie zapewnia jedynie podstawowe informacje o działaniu strony jak: promocje, gazetka, godziny otwarcia sklepów oraz ich lokalizacja. Jeśli ktoś liczy na takie funkcje jak: sklep internetowy, zakupy online, aplikacja lub program lojalnościowy, to musi jeszcze trochę poczekać. Wszystkie najważniejsze informacje o działaniu sieci można znaleźć na stronie www.sedal.pl.