Gazetki od Sedal

Sedal gazetka

Ważność: 29 maj do 10 cze

Ta Sedal gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Sedal i zaoszczędź na zakupach w Sedal.

Utrzymuj mnie na bieżąco store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sedal?
23.748 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sedal?
15.698 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki Sedal w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Sedal gazetka i promocje

Sieć sklepów Sedal to polska marka, która działa na terenie trzech województw: łódzkiego, wielkopolskiego oraz opolskiego. Wszystkie lokale zostały zlokalizowane w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od miasta Wieluń. Dlatego sieci supermarketów Sedal można spotkać na terenie miasta Bełchatów, Oleszno, Sieradz i innych okolicznych miejscowości. Lokale charakteryzują się tym, że zawsze starają się udostępniać swoim odbiorcom przede wszystkim wysokiej jakości produkty, które dzięki dobrym kontaktom z dystrybutorami, mają niskie ceny. Sedal gazetka promocyjna regularnie dostarcza interesujące oferty handlowe, które obejmują promocje na asortyment ze wszystkich działów. Zawsze można znaleźć przynajmniej kilka pożądanych rzeczy, w mocno obniżonych cenach. Dlatego zawsze warto sprawdzać wszelkie ulotki, broszury lub katalog produktów Sedal, żeby móc trafiać na ciekawe okazje i rabaty.

Sedal nieustanie od 1997 roku się rozwija i oferuje coraz lepsze usługi. Dzisiaj sklep całkowicie może zastąpić wielkie zagraniczne śieciówki, ponieważ ma konkurencyjne ceny i ogromny asortyment. Na zakupach w sklepach Sedal można nabyć: pieczywo, napoje, alkohole, mrożonki, mięso, wędliny, alkohol, czy inne artykuły potrzebne w codziennym życiu. Promocja Sedal zapewnia, że zawsze gdzieś można coś upolować z obniżoną ceną, żeby wyjść ze sklepu z oszczędnościami. Wyprzedaż lub standardowa promocja – wystarczy obserwować gazetki promocyjne i z pewnością każde zakupy będą udane.

Strona internetowa sklepu jest bardzo prosta. Jeśli sieć nadal będzie się tak rozwijać, jak dotąd, z pewnością w przyszłości się zmieni. Jak na razie zapewnia jedynie podstawowe informacje o działaniu strony jak: promocje, gazetka, godziny otwarcia sklepów oraz ich lokalizacja. Jeśli ktoś liczy na takie funkcje jak: sklep internetowy, zakupy online, aplikacja lub program lojalnościowy, to musi jeszcze trochę poczekać. Wszystkie najważniejsze informacje o działaniu sieci można znaleźć na stronie www.sedal.pl.

Twoje sklepy Sedal

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Sedal i nigdy nie przepłacaj. Sedal ma 17 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Sedal gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 29-05-2023 do 10-06-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 10 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Dr. oetker galaretka o smaku agrestowym 77 g, Kiełbasa księży młyn i Kaszanka nikpol! Oczywiście Sedal zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Bełchatów, Bolesławiec, Busko-Zdrój lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Sedal nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Sedal. Sprawdź stronę internetową Sedal, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Sedal

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Sedal?

Sklep Sedal dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Sedal można sprawdzić w Sedal gazetka z datą ważności od 29-05-2023 do 10-06-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Sedal. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Dr. oetker galaretka o smaku agrestowym 77 g, Kiełbasa księży młyn i Kaszanka nikpol.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Sedal?

Najnowsze gazetki dla sklepu Sedal na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Sedal gazetka ważność od 29-05-2023 do 10-06-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Sedal?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Sedal. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Sedal gazetka ważną od 29-05-2023 do 10-06-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Sedal jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Sedal. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Sedal znajduje się w Polsce?

Sedal ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Sedal znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Sedal w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Sedal jest teraz otwarty?

Sklepy Sedal działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Sedal jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Sedal i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Sedal sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Sedal?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Sedal. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Sedal.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Sedal?

W sklepie Sedal można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Sedal. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Sedal gazetka o ważności od 29-05-2023 do 10-06-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Sedal w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Sedal, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Sedal, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Sedal gazetka z datą ważności od 29-05-2023 do 10-06-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Sedal.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Sedal, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Sedal zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Sedal. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Sedal z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Sedal

🛍️ gazetki Sedal: 1
🆕 Nowe promocje: 10
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 24.05.2023