Gazetki od Rosa

Ostatnie aktualizacje gazetek: 12.05.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Rosa?
31.344 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Rosa

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

ROSA gazetka i promocje

Sieć sklepów spożywczych ROSA jest stosunkowo młoda. Została założona w 2008 roku na mocy porozumienia 29 kupców. Obecnie pod szyldem ROSA znajduje się już około 130 sklepów ulokowanych w Polsce centralnej. Dzięki odpowiedniemu podejściu do rynku stałemu usprawnianiu możliwości, dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swoim regionie. Sklepy można znaleźć przede wszystkie na terenie miasta Łódź i okolicznych miejscowości. Profil działalności lokali to dystrybucja produktów spożywczych i domowych, co zapewnia odpowiednio obszerny asortyment. Jeśli chodzi o wysokiej jakości produkty i niskie ceny, to zawdzięcza się doskonałym kontaktom z producentami i dystrybutorami najlepszych polskich i zagranicznych marek. W ten sposób ROSA gazetka promocyjna zawsze zaskoczy czymś interesującym. Dlatego zawsze przed pójściem za zakupy zaleca się, żeby przejrzeć katalog w sieci lub klasyczne gazetki promocyjne, aby wyłapać wszelkie oferty promocyjne, rabaty i promocje.


Jakie produkty można znaleźć na promocji w sklepie ROSA?

Jak przystało na nowoczesną sieć sklepów spożywczych, ROSA dostarcza wszelkich niezbędnych produktów do życia codziennego. Gazetki promocyjne zmieniają się co około dwa tygodnie i zawsze zapewniają obniżki cen dla produktów z różnych kategorii. W ten sposób może zawsze wyłapać coś z następujących kategorii: słodycze, przekąski, napoje, alkohole, warzywa, owoce, mięso, wędliny. Jeśli gazetki na ten tydzień nie zapewniają odpowiednich ofert, to zawsze warto poczekać i sprawdzić, czy w gazetki na przyszły tydzień nie oferują poszukiwanych produktów. Takie zaplanowane zakupy sprawiają, każda promocja ROSA może zapewnić odpowiednie oszczędności.


Gdzie można znaleźć sklepy ROSA i jakie są godziny otwarcia?

Sklepy ROSA to klasyczna sieć, która działa głównie w formie lokali stacjonarnych. Strona internetowa pełni tutaj rolę informacyjną, co oznacza, że sklep internetowy, a co za tym idzie, zakupy online – nie będą możliwe. Można poznać promocje, sprawdzić gazetki oraz dowiedzieć się, gdzie znajdują się poszczególne lokale i jakie są ich godziny otwarcia. Te wszystkie informacje można zdobyć na stronie: http://vitaidea.pl/.