Gazetki od Podwawelska Spółdzielnia Spożywców

Ostatnie aktualizacje gazetek: 20.08.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Podwawelska Spółdzielnia Spożywców?
54.821 osób już Cię uprzedziło

Popularne lokalizacje Podwawelska Spółdzielnia Spożywców

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców gazetka i promocje

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców powstała w 1984 roku, kiedy to nazywała się jeszcze PSS Śródmieście. Po zmianach ustrojowych zmieniono nazwę sieci na nową, która do dzisiaj jest silną marką na terenie miasta Kraków. Wszystkie sklepy Kraków obejmują aż 14 placówek z różnego rodzaju artykułami. Firma przez lata zbudowała sobie solidny fundament, na który składają się: stali dostawcy towarów oraz bardzo duża rzesza wieloletnich klientów z całego miasta. Ludzie chwalą sobie Podwawelską Spółdzielnie Spożywców za bardzo szeroki asortyment, niskie ceny i przede wszystkim – wysokiej jakości produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Podwawelska Spółdzielnia Spożywców gazetka promocyjna pojawia się co dwa tygodnie, serwując przystępne oferty i promocje z każdego działu sklepu. W wybranych okresach roku można liczyć na dodatkowe ulotki oraz katalog z produktami, które dostarczają interesujące rabaty.

Spółdzielnia ma ogromne doświadczenie na krakowskim rynku i aktualnie żadnej z ogromnych sieci supermarketów nie udało się jej wypchnąć z miasta. Sklepy Podwawelska Spółdzielnia Spożywców są przestronne jak supermarket i przytulne jak sklep osiedlowy. To doskonałe połączenie, które pozwala na realizowanie specjalnych wydarzeń jak wyprzedaż lub oferta specjalna na wybrane produkty. Promocja Podwawelska Spółdzielnia Spożywców jest bardzo atrakcyjna i żeby nikomu nie umknęła, należy regularnie przeglądać najnowsze gazetki promocyjne.

Strona internetowa ma już swoje lata, co widać już od pierwszych chwil na niej spędzonych. Nie posiada takich opcji, jak sklep internetowy, czy zakupy online, ale dostarcza wszystkich najważniejszych informacji o działaniu sieci. Program lojalnościowy polega na zbieraniu punktów, które można później wymienić na atrakcyjne nagrody. Niestety, aplikacja mobilna nie została jeszcze wydana. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat konkretnego marketu jak godziny otwarcia oraz jego lokalizacja, powinien udać się na https://www.podwawelska.pl/.