Promocje na Black Friday z Passa

Przejrzyj tutaj wszystkie oferty

Gazetki na Black Friday z Passa

Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.02.2024

Passa gazetka

Ważność: 1 sty do 31 mar

Ta Passa gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 33 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Passa i zaoszczędź na zakupach w Passa.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Passa?
32.277 osób już Cię uprzedziło

Podobne sklepy z ofertami na Black Friday

Oferty i promocje z ogromnymi zniżkami sklepu Passa na Black Friday

Przeglądaj najnowsze okazje Passa na Black Friday i skorzystaj z nadzwyczajnych rabatów! Na Gazetki.pl znajdziesz pełen zbiór akcji promocyjnych z Passa podczas Black Friday 2023. Kiedy tylko dowiemy się o nowej ofercie na Black Friday, automatycznie zamieścimy ją na naszej platformie. Nie znalazłeś jeszcze idealnej promocji na Black Friday? Ogromne wyprzedaże i duże rabaty w Passa na Cyber Monday! Zapisz się do newslettera Passa, żeby jako pierwszym dowiadywać się o wyprzedażach i promocjach na Black Friday, gazetkach i innych ofertach sklepu. Po więcej informacji o (internetowych) ofertach z gazetki oraz żeby poznać godziny otwarcia Passa, prosimy przejść na Passa stronę.

Często zadawane pytania o Black Friday w Passa

Kiedy zaczyna się Black Friday w Passa?

Tegoroczne oferty Black Friday w Passa będą dostępne od 25 listopada 2022 roku. Z ofert Black Friday będzie można korzystać przez cały tydzień. Rabaty obowiązują w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej Passa. Passa gazetka jest ważna od 01-01-2024 do 31-03-2024 i została w całości przeznaczona na Black Friday.

close-icon close-icon

Jakie są najlepsze oferty na Black Friday w Passa?

Tegoroczny Black Friday w Passa zapewni niesamowite promocje i rabaty sięgające nawet do 50%! Sprawdź 3 najlepsze oferty już teraz.

 

Pasztetowa JBB 200g

Polski Cukier Cukier biały 1 kg

Kiełbasa

close-icon close-icon

Kiedy produkty z promocji Black Friday w Passa trafią do mojego domu?

Podczas promocji Black Friday Twój zakup zostaje wysłany z Passa tak szybko, jak to możliwe. Niestety, może to potrwać dłużej niż zwykle, ze względu na znacznie większą liczbę zamówień. Żeby dowiedzieć się, jaki jest aktualny czas dostaw, zajrzyj na stronę internetową Passa.

close-icon close-icon

Promocje na Black Friday w Passa

🖤 Promocje na Black Friday: 0
💰 Rabaty na Black Friday w Passa: 0
🛍️ Gazetki na Black Friday: 0
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.