Gazetki od Orzech

Ostatnie aktualizacje gazetek: 10.08.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Orzech?
32.624 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Orzech?
56.091 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Orzech gazetka i promocje

Orzech to jedna ze starszych polskich sieci handlowych. Została założona w 1995 roku i od tego czasu działa na podkarpaciu, regularnie otwierając nowe placówki. Do tej pory udało się uruchomić 11 marketów Orzech. Nie jest to jedna z wielkich sieci supermarketów, ale posiada swoje własne zalety, dzięki którym klienci często wracają na zakupy do marketów Orzech. Sklepy można spotkać na terenie takich miast jak Leżajsk, Kolbuszowa, czy sklepy Mielec. Klienci chwalą je sobie przede wszystkim za szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz co najważniejsze – niskie ceny, które bardzo często przebijają konkurencję. Orzech gazetka promocyjna pojawia się cyklicznie, co dwa tygodnie i dostarcza liczne promocje oraz oferty specjalne, dzięki którym wyjście na zakupy opłaca się jeszcze bardziej. Dodatkowe ulotki i katalog, zawierający rabaty zapewnia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Firma celuje w powolny rozwój, który umożliwia utrzymanie swoich usług na najwyższym poziomie. Sklepy Orzech są zadbane i zorganizowane w taki sposób, że każdy od razu wie gdzie szukać wybranych artykułów. Supermarket pozwala także na organizowanie różnych wydarzeń specjalnych jak wyprzedaż, czy oferta specjalna na wybrany produkt. Orzech promocja może być tak przystępna, że użytkownicy łatwo decydują się na zorganizowanie całych zakupów w jednym markecie – to się im po prostu opłaca. Aby być ze wszystkim na bieżąco i nie dać się zaskoczyć żadnymi promocjami, należy regularnie przeglądać wszystkie gazetki promocyjne.

Strona internetowa jest bardzo prosta i w wygodny sposób dostarcza wszelkich informacji na temat promocji i oferty sklepu. Nie ma tutaj takich możliwości jak sklep internetowy czy zakupy online, ale za to można uzyskać wszelkich informacji na temat tego, jak działa program lojalnościowy. Aplikacja internetowa nie została zrealizowana, ale strona internetowa w zupełności wystarcza, aby dowiedzieć się wszystkiego zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu komórkowego. Po więcej informacji jak adres wybranego sklepu oraz jego godziny otwarcia, należy udać się na http://www.sklepy.orzech.com.pl/.