Gazetki od Market Point

Ostatnie aktualizacje gazetek: 10.09.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Market Point?
26.889 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Market Point?
34.026 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Market Point gazetka i promocje

Market Point to niewielka polska sieć sklepów, która funkcjonuje na terenie województwa małopolskiego. Nie można zaliczyć firmy, jako kolejnej sieci supermarketów, ponieważ wszystkich lokali jest 7 i znajdują się one na terenie takich miast jak Niepołomice, Wieliczka oraz sklepy Kraków. To średniopowierzchniowe sklepy, które cechują się tym, że zapewniają szeroki asortyment, niskie ceny i bardzo dobrej jakości produkty. Market Point gazetka promocyjna jest publikowana cyklicznie, co 2 tygodnie i zapewnia ciekawe i przystępne oferty i promocje dla dowolnego rodzaju klienta. Każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Od czasu do czasu można także liczyć na dodatkowe ulotki, bądź katalog zawierający rabaty na dodatkowe artykuły.

Firma prowadzi spokojna politykę rozwojową, dlatego nie ma co liczyć, że w najbliższym czasie wyjdzie poza obręb województwa małopolskiego. Właściciele dbają przede wszystkim o to, aby każdy lokal był wygodny dla klienta. Wyprzedaż konkretnego artykułu to norma w sklepach Market Point. Wybierając się na zakupy można być pewnym, że firma zorganizowała coś interesującego. Promocja Market Point jest regularnie zmieniana, dlatego produkty z każdego działu trafiają na półki w obniżonych cenach. Gazetki promocyjne sprawiają, że oferta jest oryginalna i przystępna.

Strona internetowa sklepu jest bardzo prosta, co nie może dziwić ze względu na wielkość sieci. Nie można liczyć na sklep internetowy, czy zakupy online, ale twórcy starają się zrekompensować to na inne sposoby. W wygodny sposób można przejrzeć aktualną  gazetkę, poznać interesujące przepisy z produktów dostępnych na półkach sklepu oraz poznać przydatne porady kulinarne, które przydadzą się w codziennych czynnościach kuchennych. Aplikacja mobilna także nie jest dostępna, co w dobie powszechnego Internetu nie powinno stanowić dużego problemu. Zawsze można po prostu przejść na stronę sklepu, gdzie znajdziemy wszystkie najważniejsze wiadomości. Jeśli ktoś chce się przekonać o szczegółach na temat konkretnego lokalu, jak adres oraz godziny otwarcia, powinien udać się na https://market-point.pl/.