Gazetki od Livio

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Livio?
41.269 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Livio gazetka i promocje

Livio to znana w wielu regionach Polski marka, która jest operatorem około 3000 sklepów, rozsianych po całym kraju. Firma ta nie posiada sieci supermarketów, ale skupia się przede wszystkim na modelu franczyzowym, zrzeszając w swoich szeregach mniejsze sklepiki osiedlowe i nie tylko. Livio można spotkać na terenie takiego miasta jak Wrocław, Katowice, czy sklepy Kraków. Lokale nie wyróżniają się rozmiarami na tle konkurencji, ale nie jest to częścią polityk firmy. Sklepy działające pod logiem Livio, charakteryzują się tym, że zapewniają wysokiej klasy asortyment, dobrej jakości produkty, a niskie ceny potrafią zadziwić niejednego klienta dużych dyskontów. Na terenie całego kraju przez 2 tygodnie obowiązuje Livio gazetka promocyjna, po czym pojawiają się nowe oferty i promocje. Oczywiście, podczas trwania dwutygodniowego okresu, można liczyć na to, że opublikowane zostaną dodatkowe ulotki i katalog, zawierający interesujące rabaty.


Sieć, dzięki swojej przystępnej polityce franczyzowej, ulokowała sklepy Livio w praktycznie każdym regionie Polski, skupiając się zarówno na wsiach, jak i miastach. Lokali zrzeszonych pod czerwonym logiem jest multum, ale nie sposób określić ich mianem „supermarket”. To przede wszystkim doskonale znane każdemu sklepiki przydrożne. Mimo wszystko od czasu do czasu można liczyć na jakąś przystępną wyprzedaż, a wybrana promocja Livio, z pewnością przyćmi to, co zapewniają oferty ogromnych hipermarketów. W pobliżu świąt, jak i popularnych wydarzeń, można się spodziewać, że pojawią się tematyczne gazetki promocyjne, których oferta z pewnością umili ten czas każdej osobie.


Jeśli ktoś chce się przekonać o dodatkowych informacjach związanych z działaniem całej sieci, jak godziny otwarcia, a także dane o tym, czy zrzeszone sklepy posiadają program lojalnościowy, powinien sprawdzić co do zaoferowania ma strona internetowa. Niestety, nie znajdziemy tutaj czegoś takiego jak zakupy online lub sklep internetowy z wybranymi produktami.  Twórcy nie zdecydowali się także na to, aby dedykowana aplikacja na telefony udostępniała te wszystkie dane – w końcu wszystko jest dostępne na portalu internetowym, znajdującym się pod adresem https://liviosklepy.pl/.


Twoje sklepy Livio

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Livio i nigdy nie przepłacaj. Livio ma 718 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 05-12-2022 do 11-12-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Jacobs crema kawa rozpuszczalna 200 g, Mosso majonez napoleoński 400 g i Napój truskawkowy! Oczywiście Livio zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Livio nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Livio. Sprawdź stronę internetową Livio, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Livio

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Livio?

Sklep Livio dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Livio można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 05-12-2022 do 11-12-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Livio. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Jacobs crema kawa rozpuszczalna 200 g, Mosso majonez napoleoński 400 g i Napój truskawkowy.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Livio?

Najnowsze gazetki dla sklepu Livio na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 05-12-2022 do 11-12-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Livio?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Livio. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 05-12-2022 do 11-12-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Livio jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Livio. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Livio znajduje się w Polsce?

Livio ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Livio znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Livio w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Livio jest teraz otwarty?

Sklepy Livio działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Livio jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Livio i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Livio sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Livio?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Livio. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Livio.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Livio?

W sklepie Livio można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Livio. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 05-12-2022 do 11-12-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Livio w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Livio, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Livio, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 05-12-2022 do 11-12-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Livio.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Livio, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Livio zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Livio. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Livio z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...

Promocje Livio

🛍️ gazetki Livio: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 11/15/22