Gazetki od Livio

Ostatnie aktualizacje gazetek: 15.06.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Livio?
26.187 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Livio

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Livio gazetka i promocje

Livio to znana w wielu regionach Polski marka, która jest operatorem około 3000 sklepów, rozsianych po całym kraju. Firma ta nie posiada sieci supermarketów, ale skupia się przede wszystkim na modelu franczyzowym, zrzeszając w swoich szeregach mniejsze sklepiki osiedlowe i nie tylko. Livio można spotkać na terenie takiego miasta jak Wrocław, Katowice, czy sklepy Kraków. Lokale nie wyróżniają się rozmiarami na tle konkurencji, ale nie jest to częścią polityk firmy. Sklepy działające pod logiem Livio, charakteryzują się tym, że zapewniają wysokiej klasy asortyment, dobrej jakości produkty, a niskie ceny potrafią zadziwić niejednego klienta dużych dyskontów. Na terenie całego kraju przez 2 tygodnie obowiązuje Livio gazetka promocyjna, po czym pojawiają się nowe oferty i promocje. Oczywiście, podczas trwania dwutygodniowego okresu, można liczyć na to, że opublikowane zostaną dodatkowe ulotki i katalog, zawierający interesujące rabaty.


Sieć, dzięki swojej przystępnej polityce franczyzowej, ulokowała sklepy Livio w praktycznie każdym regionie Polski, skupiając się zarówno na wsiach, jak i miastach. Lokali zrzeszonych pod czerwonym logiem jest multum, ale nie sposób określić ich mianem „supermarket”. To przede wszystkim doskonale znane każdemu sklepiki przydrożne. Mimo wszystko od czasu do czasu można liczyć na jakąś przystępną wyprzedaż, a wybrana promocja Livio, z pewnością przyćmi to, co zapewniają oferty ogromnych hipermarketów. W pobliżu świąt, jak i popularnych wydarzeń, można się spodziewać, że pojawią się tematyczne gazetki promocyjne, których oferta z pewnością umili ten czas każdej osobie.


Jeśli ktoś chce się przekonać o dodatkowych informacjach związanych z działaniem całej sieci, jak godziny otwarcia, a także dane o tym, czy zrzeszone sklepy posiadają program lojalnościowy, powinien sprawdzić co do zaoferowania ma strona internetowa. Niestety, nie znajdziemy tutaj czegoś takiego jak zakupy online lub sklep internetowy z wybranymi produktami.  Twórcy nie zdecydowali się także na to, aby dedykowana aplikacja na telefony udostępniała te wszystkie dane – w końcu wszystko jest dostępne na portalu internetowym, znajdującym się pod adresem https://liviosklepy.pl/.