Gazetki od Komputronik

Komputronik gazetka

Ważność: 16 lut do 31 mar

Ta Komputronik gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 40 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Komputronik i zaoszczędź na zakupach w Komputronik.

Komputronik gazetka

Ważność: 9 lut do 31 mar

Ta Komputronik gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 40 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Komputronik i zaoszczędź na zakupach w Komputronik.

Komputronik gazetka

Ważność: 9 lut do 22 lut

Ta Komputronik gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 2 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Komputronik i zaoszczędź na zakupach w Komputronik.

time
Komputronik Ważne jeszcze przez 1 miesiąc

Przejrzyj najpierw gazetki Komputronik w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki Komputronik w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Komputronik gazetka i promocje

Komputronik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich sieci zajmujących się rozprowadzaniem komponentów do komputerów, elektroniki dla domu, ogrodu i nie tylko. Sklepy Komputronik znajdują się na terenie całej Polski i dzisiaj funkcjonuje ich już prawie 200. Można je spotkać na terenie takiego miasta jak Wrocław, Kraków, Poznań, czy liczne sklepy Warszawa. Firma zbudowała sobie silną renomę i dzisiaj jest poważana za szeroki asortyment obejmujący laptopy, komputery, RTV AGD, telefony, smartfony iPhone, telewizory, pralki, a nawet tak duże ADD, jak lodówka. Jeśli do tego dodamy opinię mówiącą, że najwyższej jakości produkty mają niskie ceny, otrzymamy sklep niemal doskonały. Komputronik gazetka promocyjna jest publikowana regularnie i zapewnia rabaty, promocje, czy specjalne oferty handlowe na najczęściej wyszukiwane przez klientów produkty.


Firma ma bardzo duże doświadczenie na rynku, które nabyła, sprzedając przede wszystkim sprzęt komputerowy i dopiero później systematycznie zwiększała swoją ofertę o dodatkowe kategorie, stając się kompleksowym sklepem z elektroniką. Klienci bardzo często mogą liczyć na różne wydarzenia jak wyprzedaż, czy Komputronik promocja, której oferta będzie nie do pobicia przez konkurencyjne salony z elektroniką. Wystarczy regularnie zaglądać na stronę sklepu Komputronik lub przeglądać najnowsze gazetki promocyjne, a żadna interesująca oferta nikomu nie ucieknie sprzed nosa.


Strona internetowa prezentuje się dokładnie tak samo, jak każdy dobry sklep internetowy. Oprócz tego, że Komputronik posiada swoje salony w całym kraju, umożliwia także zakupy online. Aplikacja mobilna odpowiada za program lojalnościowy, dzięki któremu można wykorzystywać kupony i kody rabatowe, które sprawią, że zakupy będą jeszcze przystępniejsze. Jeśli ktoś chce zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat działania firmy, sklepu internetowego oraz poznać adres i godziny otwarcia wybranych salonów, powinien udać się na https://www.komputronik.pl/.

Twoje sklepy Komputronik

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Komputronik i nigdy nie przepłacaj. Komputronik ma 145 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Komputronik gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 16-02-2024 do 31-03-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Chłodziarka Samsung, Chłodziarko zamrażarka Gorenje i Chłodziarko zamrażarka Gorenje! Oczywiście Komputronik zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Komputronik nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: RTV i AGD, jak na przykład RTV EURO AGD, Neonet or Media Expert. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Komputronik. Sprawdź stronę internetową Komputronik, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Komputronik

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Komputronik?

Sklep Komputronik dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Komputronik można sprawdzić w Komputronik gazetka z datą ważności od 16-02-2024 do 31-03-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Komputronik. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Chłodziarka Samsung, Chłodziarko zamrażarka Gorenje i Chłodziarko zamrażarka Gorenje.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Komputronik?

Najnowsze gazetki dla sklepu Komputronik na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Komputronik gazetka ważność od 16-02-2024 do 31-03-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Komputronik?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Komputronik. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Komputronik gazetka ważną od 16-02-2024 do 31-03-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Komputronik jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Komputronik. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Komputronik znajduje się w Polsce?

Komputronik ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Komputronik znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Komputronik w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Komputronik jest teraz otwarty?

Sklepy Komputronik działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Komputronik jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Komputronik i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Komputronik sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Komputronik?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Komputronik. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Komputronik.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Komputronik?

W sklepie Komputronik można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Komputronik. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Komputronik gazetka o ważności od 16-02-2024 do 31-03-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Komputronik w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Komputronik, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Komputronik, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Komputronik gazetka z datą ważności od 16-02-2024 do 31-03-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Komputronik.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Komputronik, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Komputronik zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Komputronik. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Komputronik z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Komputronik

🛍️ gazetki Komputronik: 3
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: RTV i AGD
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 19.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.