Gazetki od Komputronik

Ostatnie aktualizacje gazetek: 23.06.2022

Komputronik gazetka

Ważność: 23 cze do 30 cze

Ta Komputronik gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Komputronik i zaoszczędź na zakupach w Komputronik.

Komputronik gazetka

Ważność: 22 cze do 6 lip

Ta Komputronik gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 10 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Komputronik i zaoszczędź na zakupach w Komputronik.

Komputronik gazetka

Ważność: 21 cze do 5 lip

Ta Komputronik gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 9 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Komputronik i zaoszczędź na zakupach w Komputronik.

Komputronik gazetka

Ważność: 10 cze do 30 cze

Ta Komputronik gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Komputronik i zaoszczędź na zakupach w Komputronik.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Komputronik?
15.165 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Komputronik?
11.946 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Komputronik gazetka i promocje

Komputronik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich sieci zajmujących się rozprowadzaniem komponentów do komputerów, elektroniki dla domu, ogrodu i nie tylko. Sklepy Komputronik znajdują się na terenie całej Polski i dzisiaj funkcjonuje ich już prawie 200. Można je spotkać na terenie takiego miasta jak Wrocław, Kraków, Poznań, czy liczne sklepy Warszawa. Firma zbudowała sobie silną renomę i dzisiaj jest poważana za szeroki asortyment obejmujący laptopy, komputery, RTV AGD, telefony, smartfony iPhone, telewizory, pralki, a nawet tak duże ADD, jak lodówka. Jeśli do tego dodamy opinię mówiącą, że najwyższej jakości produkty mają niskie ceny, otrzymamy sklep niemal doskonały. Komputronik gazetka promocyjna jest publikowana regularnie i zapewnia rabaty, promocje, czy specjalne oferty handlowe na najczęściej wyszukiwane przez klientów produkty.


Firma ma bardzo duże doświadczenie na rynku, które nabyła, sprzedając przede wszystkim sprzęt komputerowy i dopiero później systematycznie zwiększała swoją ofertę o dodatkowe kategorie, stając się kompleksowym sklepem z elektroniką. Klienci bardzo często mogą liczyć na różne wydarzenia jak wyprzedaż, czy Komputronik promocja, której oferta będzie nie do pobicia przez konkurencyjne salony z elektroniką. Wystarczy regularnie zaglądać na stronę sklepu Komputronik lub przeglądać najnowsze gazetki promocyjne, a żadna interesująca oferta nikomu nie ucieknie sprzed nosa.


Strona internetowa prezentuje się dokładnie tak samo, jak każdy dobry sklep internetowy. Oprócz tego, że Komputronik posiada swoje salony w całym kraju, umożliwia także zakupy online. Aplikacja mobilna odpowiada za program lojalnościowy, dzięki któremu można wykorzystywać kupony i kody rabatowe, które sprawią, że zakupy będą jeszcze przystępniejsze. Jeśli ktoś chce zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat działania firmy, sklepu internetowego oraz poznać adres i godziny otwarcia wybranych salonów, powinien udać się na https://www.komputronik.pl/.