Gazetki od Kakto

Ostatnie aktualizacje gazetek: 27.01.2022

Kakto gazetka

Ważność: 1 lut do 28 lut

Ta Kakto gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 31 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kakto i zaoszczędź na zakupach w Kakto.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Kakto?
16.312 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Kakto?
11.590 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Kakto gazetka i promocje

Kakto jest siecią zajmującą się elektroniką i jej sprzedażą. Należy do Grupy AB S.A, czyli największego dystrybutora, skupiającego się na sprzęcie RTV AGD w Europie Środkowej. Firma jest także notowana na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Sklep Kakto działa głównie w Internecie, dlatego nie znajdziemy ich salonów na terenie takiego miasta jak Kraków, Poznań, czy sklepy Warszawa. Wszystko sprowadza się do tego, że użytkownicy mają bardzo szeroki asortyment, który nie jest ograniczony wielkością lokalu. W rezultacie sklep udostępnia wysokiej jakości produkty, które mają bardzo niskie ceny. Dodatkowo Kakto gazetka promocyjna regularnie dostarcza nowe oferty handlowe oraz inne promocje, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ulotki lub katalog produktów zawierający rabaty to norma i jeśli ktoś chociaż trochę się zainteresuje, zawsze znajdzie poszukiwany produkt z jakąś niebanalną promocją.

Jak, że firma udostępnia swoje usługi przez Internet, nie trzeba się martwić o to, że okazja ucieknie komuś sprzed nosa. Wystarczy zapisać się do newslettera i wszystkie gazetki promocyjne będą regularnie dostarczane drogą e-mailową. Oferta może być bardzo zróżnicowana, dlatego można liczyć na to, że Kakto promocja będzie obejmować takie produkty, jak telewizory, pralki, telefony marki iPhone, smartfony, tablety, laptopy, a nawet większe AGD jak lodówka. Regularnie organizowana wyprzedaż sprawia, że każdy produkt w końcu na nią trafia.

Strona internetowa jest zaawansowana i zbudowana pod to, aby prezentować wysokiej jakości sklep internetowy. Wszystkie artykuły zostały posegregowane na kategorie i podkategorie, sprawiając, że zakupy online są wygodne i przyjemne. Aplikacja Kakto nie została jeszcze zrealizowana, a program lojalnościowy nie pasuje do polityki firmy. Można za to liczyć na różne kody rabatowe i częste promocje, które zrekompensują to z nawiązką. Po więcej informacji warto skontaktować się z infolinią, której godziny otwarcia to 9-17. Cała zawartość sklepu jest dostępna pod adresem www.kakto.pl.