Gazetki od Inglot

Ostatnie aktualizacje gazetek: 12.10.2021

Inglot gazetka

Ważność: 8 paź do 22 paź

Ta Inglot gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Inglot i zaoszczędź na zakupach w Inglot.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Inglot?
39.654 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Inglot?
12.014 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Inglot gazetka i promocje

Inglot to bardzo dobrze znana marka sklepów z kosmetykami skierowanymi głównie dla kobiet. Firma działa już ponad 35 lat, co zapewnia o jej ogromnym doświadczeniu, a co za tym idzie – najwyższej jakości usług. Sklepy Inglot znajdują się na terenie całej Polski, więc praktycznie każdy Polak ma dostęp do ich produktów. Na całym świecie znajduje się ponad 800 sklepów, w tym około 100 w Polsce. Można je spotkać głównie w miastach i galeriach handlowych. Sklepy znajdują się na terenie każdego większego miasta w naszym kraju. Mogą to być sklepy Warszawa, Lublin czy Wrocław. Klientki pokochały markę za to, że ma doskonały asortyment cechujący się tym, że ma wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny. Inglot gazetka promocyjna jest regularnie publikowana  i dostarcza zróżnicowane promocje i oferty handlowe, których rabaty biją często na głowę to, co oferuje konkurencja. Niekiedy można natrafić na katalog lub ulotki specjalne, które sprawiają, że oferta jest jeszcze lepsza.

Firma skupia się przede wszystkim na rzeczach związanych z makijażem. Dlatego nie jest to standardowa drogeria. Sklep zapewnia produkty dla klientów detalicznych, ale także dla przedsiębiorców, oferujących usługi kosmetyczne. Można tam nabyć najwyższej jakości kosmetyki do twarzy. Dlatego, jeśli ktoś szuka czegoś, co oferują standardowe drogerie, jak szampon czy perfumy, może się zawieźć. Jeśli jednak ktoś rozgląda się za produktami do profesjonalnego makijażu – poczuje się tutaj jak w domu. Promocja Inglot pojawia się często i sprawia, że wyjście do sklepu nabiera głębszego sensu. Gazetki promocyjne zapewniają, że zawsze znajdzie się coś interesującego, w każdym dziale sklepu.

Strona internetowa jest nowoczesna i umożliwia zakupy online poprzez sklep internetowy. Aplikacja mobilna została zrealizowana, ale jak na razie nie jest dostępna w języku polskim. Nie zdecydowano się na program lojalnościowy, ale zamiast tego można skorzystać z wielu różnych rabatów. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższy salon sprzedaży oraz poznać jego godziny otwarcia, powinien udać się na https://inglot.pl/.