Gazetki od Rossmann

Ostatnie aktualizacje gazetek: 20.01.2022

Rossmann gazetka

Ważność: 20 sty do 26 sty

Ta Rossmann gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Rossmann i zaoszczędź na zakupach w Rossmann.

Rossmann gazetka

Ważność: 16 sty do 31 sty

Ta Rossmann gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 10 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Rossmann i zaoszczędź na zakupach w Rossmann.

Rossmann gazetka

Ważność: 2 lis do 1 mar

Ta Rossmann gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 39 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Rossmann i zaoszczędź na zakupach w Rossmann.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Rossmann?
43.202 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Rossmann?
57.515 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Rossmann gazetka i promocje

Rossmann to jeden z najbardziej rozpoznawalnych sklepów dostarczających produkty chemiczne dla gospodarstwa domowego. Dzięki dużym kampaniom reklamowym, przystępnym cenom i wielu innym atrakcjom – Rossmann jest dzisiaj największym graczem w swojej dziedzinie w naszym kraju. Pierwszy sklep otworzono w 1993 roku w Łodzi. Dzisiaj jest ich ponad 1400 i znajdują się w praktycznie każdej większe miejscowości w Polsce. Bez względu na to, czy chodzi o miasto Warszawa, czy sklepy Kraków. Drogeria ma bardzo szeroki asortyment, sięgający ponad 20 000 produktów oraz zapewnia niskie ceny i bardzo wysokiej jakości produkty. Rossmann gazetka promocyjna pojawia się regularnie i dostarcza swoim klientom zróżnicowane oferty handlowe i promocje z każdego działu sklepu. Zawsze znajdzie się coś dla ciała, włosów, domu lub zwierzaka domowego. Dodatkowa wyprzedaż lub rabaty ze specjalnych programów, sprawiają, że jeszcze bardziej opłaca się robić zakupy w Rossmannie. Regularne przeglądanie tego, co zawierają ulotki, katalog lub gazetki promocyjne, zawsze popłaca.

Nic więc dziwnego w tym, że Polacy chętnie wybierają Rossmann, jako miejsce dla cotygodniowych zakupów chemicznych. Można tutaj nabyć różnego rodzaju detergenty dla domu, ciała, włosów (szampon, odżywka, maska) oraz kosmetyki do twarzy. Drogerie są zawsze odpowiednio wyposażone, więc każdy powinien wyjść z Rossmanna zadowolony. Promocja Rossmann może być tak duża, że opłaca się przyjechać do tego sklepu specjalnie po to, żeby nabyć wybrany produkt. Sklep jest duży i wszystko znajduje się na swoim miejscu, więc każdy odnajdzie się w dowolnym jego punkcie na mapie Polski.

Strona internetowa to sklep internetowy, który zapewnia zakupy online oraz pełni funkcję informacyjną. Użytkownicy mogą dowiedzieć się tam wszystkiego na temat działania firmy. Aplikacja mobilna jest bardzo zaawansowana i pozwala a sprawdzanie ceny towaru. Zawiera także program lojalnościowy oraz dostęp do gazetki, wraz ze wszystkimi promocjami. Jeśli ktoś chce zapoznać się z dokładniejszymi informacjami na temat działania sklepu, jak godziny otwarcia i adres, powinien udać się na stronę https://www.rossmann.pl.