Gazetki od SuperPharm

Ostatnie aktualizacje gazetek: 11.01.2022

SuperPharm gazetka

Ważność: 11 sty do 25 sty

Ta SuperPharm gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od SuperPharm i zaoszczędź na zakupach w SuperPharm.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki SuperPharm?
26.089 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki SuperPharm?
46.015 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Super Pharm gazetka i promocje

Super Pharm to znana na całym świecie sieć sklepów, które łączą w sobie koncepcje apteki, perfumerii i drogerii. Był to swego rodzaju eksperyment, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Przez kilkadziesiąt następnych lat firma rozbudowywała swoja sieć, żeby do 2003 roku otworzyć ponad punkt sprzedaży numer 900. Sklepy można spotkać na całym świecie, a także w Polsce – na terenie takiego miasta jak Lublin, Kraków, czy sklepy Warszawa. Klienci w Polsce także pokochali sklepy Super Pharm za szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny. Super Pharm gazetka promocyjna pojawia się regularnie, co 2 tygodnie i zapewnia różnorodne oferty handlowe i promocje. Od czasu do czasu można również liczyć na specjalne rabaty bądź wyprzedaż, o których informacje są dostarczane także przez dodatkowe ulotki i katalog z ofertami specjalnymi.


Firma jest dzisiaj jedną z najczęściej wybieranych przez Polaków drogerii. Możliwość zrobienia kompleksowych zakupów dla całej rodziny w jednym miejscu to ogromna szansa, dzięki której zawsze można zaoszczędzić sporo czasu. W jednym miejscu można zakupić takie produkty, jak perfumy, drogeria oraz różne kosmetyki dla włosów jak szampon, odżywka i wiele innych artykułów, które odpowiadają za nasz wygląd. Wszystkie drogerie są doskonale wyposażone, więc nie ma mowy o braku któregokolwiek towaru. Promocja Super Pharm obejmuje wszystkie działy z artykułami, więc jeśli ktoś wybiera się do sklepu w konkretnym celu, zawsze powinien rozglądać się za przedmiotami na promocji. Gazetki promocyjne zmieniają się regularnie, dlatego zawsze warto je przeglądać, żeby być na bieżąco z ofertą sklepu.


Strona internetowa sklepu została oddzielona na dwie części. U góry ekranu widnieją dwie zakładki E-drogeria i E-apteka. To nic innego jak sklep internetowy, umożliwiający zakupy online. Właściciele postarali się o to, żeby aplikacja mobilna była maksymalnie przystępna, a program lojalnościowy regularnie nagradzał stałych klientów. Witryna posiada także sekcję informacyjną, gdzie można dowiedzieć się, jaki jest adres i godziny otwarcia. Po więcej informacji warto udać się na stronę https://www.superpharm.pl.