Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz

Ważność: 11 wrz do 26 wrz
0
IKEA IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz oferta
5,00 zł Rabat
favorite-heart

IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz

Ważność: 11 wrz do 26 wrz
24,99 zł
19,99 zł
Dodaj

Teraz w promocji IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz w IKEA. Oferta ważna od 11-09 do 26-09.

Przeglądaj w gazetce

Najbliższa filia IKEA

Ta IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki IKEA w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz promocje i oferty online w IKEA

IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz znajduje się obecnie w promocji w IKEA, ważnej od 11-09-2026 do 26-09-2026. Odwiedź stronę IKEA, aby zobaczyć więcej korzystnych ofert. Możesz zamówić IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz online przez oficjalną stronę IKEA lub kupić go w atrakcyjnej cenie w najbliższym punkcie. Na Gazetki.pl znajdziesz tylko najlepsze oferty na IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz. Porównuj dostępne opcje, aby sprawdzić, czy IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz znajdzie się również w przyszłotygodniowych propozycjach. Regularnie aktualizujemy oferty, dzięki czemu możesz zaplanować zakupy i skorzystać z najlepszych cen. Zajrzyj także do propozycji na kolejny tydzień w IKEA, by zdobyć ekskluzywne oferty.

Najczęściej zadawane pytania w związku z IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Dom i Ogród". Te oferty również mogą cię zainteresować: Świeczka zapachowa Vergionic, Szklana świeczka zapachowa i Świeczka led Cortina.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep IKEA ma najwyższy rabat dla oferty na IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej IKEA gazetka lub na stronie internetowej sklepu IKEA. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu IKEA po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie IKEA. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Dom i Ogród, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów IKEA.

Sklep IKEA zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty IKEA gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na IKEA GLIMMA Świeczka bezzapachowa, 4 godz znajdziesz także następujące promocje: Świeczka zapachowa Vergionic, Szklana świeczka zapachowa & Świeczka led Cortina.

Ostatnia aktualizacja: piątek, 11 września 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?