Gazetki od Kler

Ostatnie aktualizacje gazetek: 19.11.2021

Kler gazetka

Ważność: 18 lis do 18 sty

Ta Kler gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 45 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kler i zaoszczędź na zakupach w Kler.

Kler gazetka

Ważność: 18 lis do 18 sty

Ta Kler gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 45 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kler i zaoszczędź na zakupach w Kler.

Kler gazetka

Ważność: 22 mar do 20 sty

Ta Kler gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 47 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kler i zaoszczędź na zakupach w Kler.

Kler gazetka

Ważność: 20 sty do 20 sty

Ta Kler gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 48 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kler i zaoszczędź na zakupach w Kler.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Kler?
52.806 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Kler?
25.658 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Kler gazetka i promocje

Kler to Polska firma meblarska, która historią sięga już prawie 50 lat wstecz. Firma aktualnie działa na terenie Polski i w innych krajach Europy. Sklepy można spotkać na terenie takiego miasta jak Wrocław, Kraków, czy sklepy Warszawa. Firma przykłada bardzo dużą uwagę do każdego szczegółu swoich produktów, dlatego najwyższa jakość produktów to coś, na co zawsze można liczyć przy zakupach w tym sklepie. Firma rozbudowała się do takich rozmiarów, że asortyment zapewnia artykuły przeznaczone dla praktycznie każdego wnętrza. Jeśli do tego dodamy stosunkowo niskie ceny, otrzymamy idealny salon sprzedaży mebli. Kler gazetka promocyjna (a raczej obszerny katalog), zawiera wszystkie możliwe oferty handlowe, promocje i rabaty na dłuższy czas. Od czasu do czasu wydawane są dodatkowe ulotki, żeby uzupełnić ofertę firmy o nowe interesujące pozycje.

Firma uchodzi za producenta ekskluzywnych mebli, co widać na każdym kroku. Od kontaktu z obsługą, po jakość mebli. Pomimo tego, że firma przez dłuższy czas zajmowała się wyłącznie meblami tapicerowanymi, dzisiaj oferta Kler jest o wiele większa i obejmuje takie produkty jak fotel, łóżko, szafy, komoda, materace, stolik, a także artykuły na ogród. Kler promocja, wyprzedaż, czy inna forma okazji sklepowej to tutaj norma. Zawsze znajdą się jakieś przedmioty na wyprzedaży, które wpasują się w aktualne wymagania wielu klientów. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki promocyjne, a wszystko stanie się o wiele łatwiejsze.

Strona internetowa wygląda bardzo stylowo, co jest tylko przedsmakiem do oferty, jaką Kler przygotował dla swoich klientów. Na witrynie można dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji o działaniu sklepu oraz poznać adres i godziny otwarcia poszczególnych salonów. Sklep internetowy jest miłym dodatkiem, który w wygodny sposób umożliwia zakupy online. Aplikacja mobilna ani program lojalnościowy nie zostały zrealizowane, ale strona internetowa jest na tyle dobrze zrobiona, że urządzenia przenośne znakomicie sobie z nią radzą. Po więcej informacji należy udać się na www.kler.eu/pl.