Gazetki od Komfort

Ostatnie aktualizacje gazetek: 22.10.2021

Komfort gazetka

Ważność: 6 paź do 16 lis

Ta Komfort gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 20 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Komfort i zaoszczędź na zakupach w Komfort.

Komfort gazetka

Ważność: 19 sie do 31 gru

Ta Komfort gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 65 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Komfort i zaoszczędź na zakupach w Komfort.

Komfort gazetka

Ważność: 26 maj do 31 gru

Ta Komfort gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 65 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Komfort i zaoszczędź na zakupach w Komfort.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Komfort?
45.853 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Komfort?
13.118 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Komfort gazetka i promocje

Sieć sklepów komfort to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm, dostarczających rozwiązania dla domów. Przez prawie 3 dekady uruchomiono ponad 160 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski, umożliwiając możliwość zrobienia komfortowych zakupów dla każdej osoby mieszkającej w naszym kraju. Salony komfort można spotkać na terenie takiego miasta jak Warszawa, sklepy Kraków i jego okolice oraz wiele więcej innych placówek. Firma jest wychwalana za wysoką jakość produktów, niskie ceny i bardzo obszerny asortyment, oferujący rozwiązania dla niemal każdego rodzaju pomieszczenia. Komfort gazetka promocyjna dostarcza różnorodne promocje i oferty handlowe z każdego działu sklepu, co znacząco ułatwia organizowanie dowolnego remontu domu lub mieszkania. Niekiedy może pojawić się także dodatkowy katalog lub ulotki zawierające rabaty i zwiększające ofertę sklepu.

Firma jest kojarzona głównie ze swojej oferty paneli podłogowych, podłóg drewnianych, wykładzin i dywanów, ale na przestrzeni lat do tej oferty doszło bardzo dużo kolejnych artykułów. Oferta marketu Komfort to lustro, oświetlenie, lustro, lampy i panele podłogowe i wiele innych artykułów. Dzisiejsza oferta sklepu jest tak duża, że obejmuje większość przydatnych przy remoncie spraw. Wybierając się do salonu, można liczyć na to, że Komfort promocja lub wyprzedaż znacząco uprzyjemnią zakupy, ponieważ przy tak ogromnym asortymencie, pojawia się odpowiednio duża liczba promocji. Wystarczy od czasu do czasu przeglądać gazetki promocyjne, a każdy znajdzie coś, czego aktualnie potrzebuje.

Strona internetowa jest bardzo ładna i dostosowana stylistyką do wszystkich salonów komfort. Dostarcza wiadomości na temat działania firmy oraz sklep internetowy, w którym zakupy online są przystępne i wygodne. Nie ma tutaj takich funkcji jak aplikacja mobilna lub program lojalnościowy, ale twórcy dokładają wszelkich starań, żeby ich klienci nieustannie mogli korzystać z przeróżnych akcji promocyjnych. Godziny otwarcia oraz adres wybranych salonów są dostępne na stronie https://komfort.pl/.