15 IKEA Lokalizacje

Potrzebujemy lokalizacji, żeby wyświetlić filie w Twoim otoczeniu.

Użyj mojej aktualnej lokalizacji

Miasta z filiami IKEA

Poniżej prezentujemy przegląd 15 oddziałów IKEA w Polsce.

13 Miasta

Popularne miasta z oddziałami IKEA

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów
Przejrzyj wszystkie adresy IKEA oraz odpowiadające im godziny otwarcia IKEA w bieżącym podglądzie. To oznacza, że zawsze będziesz wiedział, że IKEA jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów i nie natrafisz na zamknięte drzwi. Ponadto otrzymasz informacje o najnowszych gazetkach IKEA i aktualnych okazjach, dzięki czemu nigdy nie ominiesz żadnej promocji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o IKEA w twoim mieście lub regionie, zawsze możesz przejść na stronę IKEA.

Najczęściej zadawane pytania w związku z IKEA

Gdzie mogę znaleźć sklep IKEA w mojej okolicy i jakie są jego aktualne godziny otwarcia?

W naszej bazie danych zebraliśmy wszystkie sklepy IKEA z ich aktualnymi godzinami otwarcia. Wprowadź swoje miasto lub pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację, a otrzymasz przegląd wszystkich sklepów IKEA w Twojej okolicy. Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w dni świąteczne i niedziele.

Gdzie mogę znaleźć IKEA w moim otoczeniu?

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy sklep IKEA, zajrzyj na naszą stronę lokalizacji. Korzystając z naszego lokalizatora oddziałów, z łatwością znajdziesz tam najbliższy oddział IKEA. Pozwól nam poznać swoją lokalizację, a otrzymasz przegląd wszystkich sklepów IKEA w Twojej okolicy, z odpowiadającymi im godzinami otwarcia. Możesz również własnoręcznie sprawdzić konkretną lokalizację. IKEA ma sklepy na przykład w Bydgoszcz, Gdańsk i Katowice.

Ile sklepów ma IKEA?

IKEA ma wiele różnych sklepów na terenie całej Polski. Sklep w kategorii Kuchnia i Łazienka ma przykładowo oddziały w Bydgoszcz, Gdańsk, and Katowice. Pozwól nam poznać swoją lokalizację, żebyśmy mogli wyszukać najbliższe sklepy IKEA. Warto zaznaczyć, że niektóre sklepy na naszej stronie internetowej działają wyłącznie w sieci.