Gazetki od Grene

Ostatnie aktualizacje gazetek: 02.03.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Grene?
46.078 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Grene gazetka i promocje

Grene to firma, która pochodzi z Danii i funkcjonuje już ponad 100 lat. Kiedy w 1996 roku firma weszła do Polski i przejęła prywatyzowaną Agromę, stała się najpopularniejszą firmą z artykułami rolniczymi i ogrodowymi. Firma skupia swoje działania na artykułach dla rolników, ale na przestrzeni lat asortyment zwiększył się tak bardzo, że można się w niej zaopatrzyć w narzędzia na ogród. Grene to 160 placówek rozsianych po regionach najbardziej rozwiniętych pod względem rolniczym. Dlatego nie ma co liczyć na to, że sklep Grene znajdzie się na terenie dużych miast jak Warszawa lub Kraków – wszystkie markety znajdują się na obrzeżach lub w mniejszych miejscowościach. Rolnicy i ogrodnicy pokochali Grene za wysokiej jakości produkty i niskie ceny, które są efektem bardzo dobrze rozbudowanej sieci dystrybucyjnej w Polsce. Grene gazetka promocyjna jest wydawana raz na miesiąc i dostarcza przeróżnych promocje i oferty handlowe z każdego działu sklepu. Ulotki i katalog zawsze dostarczają interesujące rabaty, dzięki którym zakupy w sklepie zawsze są tanie.

Pomimo tego, że Grene uchodzi głównie za sklep rolniczy, można w nim zakupić sprzęt mocno wykraczający poza te ramy. Oferta sklepu zawiera takie produkty jak części do narzędzi i maszyn rolniczych, odzież BHP i zabawki, lampy i oświetlenie do maszyn, narzędzia i maszyny do ogrodu, artykuły związane z oporządzaniem zwierząt gospodarskich oraz hydraulika gospodarcza. Przy tak obszernej ofercie, zawsze można liczyć na jakieś interesujące wydarzenia jak wyprzedaż albo Grene Promocja. Wystarczy zawsze być na bieżąco i przeglądać gazetki promocyjne, a żadna promocja nikogo nie ominie.

Strona internetowa to przede wszystkim zaawansowany sklep internetowy z kompletnym asortymentem. Zakupy online są przystępne i bardzo łatwe w obsłudze. Firma nie zapewnia takich funkcji jak aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy, ale nie powinno to stanowić problemu dla większości klientów. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej o wybranych punktach sprzedaży jak godziny otwarcia i dokładny adres, należy przejść na https://www.grene.pl/.