Gazetki od Abra

Ostatnie aktualizacje gazetek: 20.01.2022

Abra gazetka

Ważność: 19 sty do 31 sty

Ta Abra gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 10 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Abra i zaoszczędź na zakupach w Abra.

Abra gazetka

Ważność: 19 sty do 31 sty

Ta Abra gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 10 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Abra i zaoszczędź na zakupach w Abra.

Abra gazetka

Ważność: 14 sty do 27 sty

Ta Abra gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Abra i zaoszczędź na zakupach w Abra.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Abra?
14.973 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Abra?
55.694 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Abra gazetka i promocje

Abra to jeden z najpopularniejszych sklepów meblarskich w Polsce. Firma działa na rynku już ponad 30 lat i cały czas cieszy się bardzo pozytywną opinią klientów. Meble z Abry są solidne, funkcjonalne i cechują się niską ceną. Firma ma około 100 placówek w całym kraju. Salony meblowe można znaleźć na terenie takiego miasta jak Kraków, Poznań, czy sklepy Warszawa. Klienci chwalą sobie użytkowanie mebli Abra za wysokiej jakości produkty, szeroki asortyment oraz co najważniejsze – niskie ceny. Abra gazetka promocyjna jest wydawana raz na dwa tygodnie i zapewnia różnorodne oferty handlowe i promocje. Warto regularnie przeglądać ofertę sklepu, ponieważ od czasu do czasu mogą pojawić się nowe ulotki lub katalog z produktami, który dostarcza dodatkowe rabaty.

Firma jest znana jako bardzo przystępny producent mebli. Z pewnością każdy Polak kojarzy nazwę marki, ponieważ regularnie pojawia się w reklamach telewizyjnych i radiowych. Warto zaznaczyć, że oferta Abry znacznie wykracza poza dostarczenie mebli do domu i obejmuje również dodatki do domu. Wybierając się do sklepu, można nabyć następujące rzeczy: meble kuchenne, panele podłogowe, lampy, łóżko, szafy, komoda, fotel, lustro, materace, stolik, a także artykuły na ogród. Wyprzedaż oraz Abra promocja jest regularna i dostarcza ofert obejmujących ogromną liczbę zasobów. Wszystko, co trzeba zrobić, to regularnie przeglądać gazetki promocyjne i pilnować, żeby wykorzystać każdą interesującą promocję.

Strona internetowa to przede wszystkim sklep internetowy, który umożliwia dokładne obejrzenie każdego przedmiotu, zapoznanie się w jego danymi oraz zrealizowanie zakupów. Zakupy online są bardzo wygodne i umożliwiają płatność elektroniczną za pomocą wygodnych serwisów internetowych. Aplikacja mobilna Abry nie została zrealizowana, ale klienci mogą liczyć na specjalny program lojalnościowy, który obniży o kilka procent wartość zakupów. Po więcej danych na temat działania poszczególnych salonów Abra jak godziny otwarcia oraz adres należy udać się na https://www.abra-meble.pl/.