Gazetki od Patio Color

Ostatnie aktualizacje gazetek: 16.05.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Patio Color?
39.427 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Patio Color

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Patio Color gazetka i promocje

Patio Color to marka to polska marka budowlana, która powstała w 1998 roku jako odpowiedz na coraz silniejszą działalność zagranicznych marketów budowlanych. Markety działają głównie na terenie Polski północno-wschodniej i można je spotkać na terenie takich miast jak Lublin, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock i wiele innych. Firma jest znana z tego, że dostarcza najwyższej jakości produkty, charakteryzujące się tym, że mają niskie ceny. Asortyment jest bardzo szeroki i obejmuje wiele produktów budowlanych, farby, a także artykuły na ogród. Patio Color gazetka promocyjna pojawia się regularnie i dostarcza najnowsze promocje i oferty handlowe ze wszystkich działów marketu. Ofertę sklepu powiększają ulotki oraz katalog z produktami, które od czasu do czasu zostają opublikowane i dostarczają dodatkowe rabaty.

Firma jest kojarzona głównie jako sprzedawca wysokiej jakości farb dowolnego zastosowania, ale oferta rozwinęła się do tego stopnia, że Patio Color dzisiaj oferuje znacznie więcej. Wybierając się do sklepu, można liczyć na możliwość zakupu następujących artykułów: farby i lakiery, artykuły budowlane, panele podłogowe, drzwi, lustro, przedmioty na ogród oraz wiele więcej. Patio Color promocja pojawia się regularnie i nie ucieknie żadnej osobie, która regularnie przegląda gazetki promocyjne. Od czasu do czasu można natrafić na wyprzedaż wybranego produktu i możliwość nabycia go w wyjątkowo niskiej cenie.

Strona internetowa jest bardzo prosta i dostarcza jedynie podstawowych informacji na temat działania sklepu. Nie ma tutaj takich opcjo jak sklep internetowy, umożliwiający zakupy online. Aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy także nie został jeszcze zrealizowany, ale biorąc pod uwagę to, że firma nadal się rozwija, można przypuszczać, że niebawem się pojawią. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej na temat działania wybranego marketu Patio Color (godziny otwarcia i adres), powinien udać się na stronę http://www.patiocolor.pl/.