Gazetki od Duka

Ostatnie aktualizacje gazetek: 27.06.2022

Duka gazetka

Ważność: 27 cze do 3 lip

Ta Duka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Duka i zaoszczędź na zakupach w Duka.

Duka gazetka

Ważność: 22 cze do 29 cze

Ta Duka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Duka i zaoszczędź na zakupach w Duka.

Duka gazetka

Ważność: 14 cze do 5 lip

Ta Duka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Duka i zaoszczędź na zakupach w Duka.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Duka?
33.178 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Duka?
10.508 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Duka

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Duka gazetka i promocje

Duka to nieco mniej znany w Polsce sklep, który od dziesięcioleci działa w Skandynawii. Firma zajmuje się rozprowadzaniem wszelkiego rodzaju dodatków do kuchni i nie tylko. Od małych ozdób, poprzez zastawy stołowe po małe AGD. Sklep jest idealnym miejscem dla osób, które chcą nadać swojej kuchni nowe życie. W całej Polsce działa kilkadziesiąt salonów Duka  i można jest spotkać na terenie miasta Warszawa, sklepy Wrocław, a także w wielu innych miejscach. Sklep kładzie bardzo duży nacisk na to, aby dostarczać wysokiej jakości produkty. Pomimo tego można liczyć na bardzo duży asortyment, który jest dopracowywany przez dekady. Klienci mogą liczyć także na niskie ceny, które towarzyszą różnym interesującym wydarzeniom. Duka gazetka promocyjna, dostarcza liczne oferty handlowe i promocje. Katalog produktów lub ulotka, które są wydawane od czasu do czasu, przynoszą uzupełnienie oferty o dodatkowe rabaty, które sprawią, że zakupy są o wiele przyjemniejsze.

Firma rozpoczynała swoją działalność jako sklep z porcelaną, dlatego śmiało można powiedzieć, że produkty porcelanowe są znakiem firmowym Duki. Mimo wszystko można liczyć na zakup wielu innych produktów, które przydadzą się w kuchni i nie tylko. Oferta sklepu Duka obejmuje także takie artykuły jak sztućce, produkty spożywcze, garnki, akcesoria do gotowania i pieczenia, czajniki, ekspresy do kawy, tekstylia, oświetlenie, lampy, a nawet stolik, czy przedmioty na ogród. Duka promocja, wyprzedaż to codzienność, dlatego przeglądając gazetki promocyjne, zawsze można natrafić na coś interesującego, o bardzo przystępnej cenie.

Strona internetowa jest stylowa i zapewnia podstawowe informacje o działaniu firmy oraz funkcjonuje jako sklep internetowy. Zakupy online są bardzo proste – użytkownik wybiera kategorię, która go interesuje, następnie dodaje przedmiot i realizuje zamówienie. Można tam także wykorzystać kody rabatowe, które jeszcze bardziej obniżą cenę. Program lojalnościowy nie jest dostępny, ale liczne atrakcje rekompensują to z nawiązką. Godziny otwarcia poszczególnych salonów Duka można sprawdzić, przechodząc na stronę https://duka.com/pl/.