Przejrzyj najpierw gazetki Cezar Delikatesy w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Cezar Delikatesy gazetka i promocje

Cezar Delikatesy to niewielka sieć sklepów zawiera sklepy własnościowe, a także działające na zasadzie franczyzy. Firma funkcjonuje od 2006 roku i głównie skupia się na południu polski, gdzie do tej pory otworzyła ponad 20 marketów ze swoim logiem. Można je spotkać na terenie takiego miasta jak Brzozów, czy sklepy Tarnów. Lokale Cezar nie przypominają ogromnych zachodnich sieci supermarketów i stawiają raczej na bliskie i szybkie zakupy. Dlatego można je spotkać głównie w mniejszych miejscowościach, gdzie mieszkańcy po prostu wychodzą kupić to, czego im potrzeba. Firma chwali się, że duży asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny to ich główne atuty, za którymi od lat podążają ich klienci. Cezar Delikatesy gazetka promocyjna jest publikowana cyklicznie, co dwa tygodnie i dostarcza interesujące oferty i promocje z każdego działu produktów. Jeśli to nie wystarczy, można liczyć na dodatkowe ulotki lub katalog z produktami, zawierający specjalne rabaty.

Firma stawia na powolną ekspansję, dlatego klienci mogą być pewni, że Cezar Delikatesy nie będzie prezentował się jak typowy supermarket, a miła obsługa i przyjemna atmosfera zawsze będą stały tam na pierwszym miejscu. Cezar Delikatesy promocja, wyprzedaż czy specjalna oferta handlowa, może być tak przystępna, że zaskakuje nawet stałych klientów. Wystarczy regularnie sprawdzać gazetki promocyjne, a z pewnością żadna promocja nie ucieknie nikomu sprzed nosa.

Strona internetowa sieci jest bardzo prosta i łatwa w obsłudze. Na górze ekranu widnieją wszystkie najważniejsze zakładki, które zawierają informacje dla klientów, a także partnerów handlowych. Nie ma tutaj popularnej funkcji sklep internetowy lub zakupy online, ale nie stanowi to żadnego problemu dla klientów sklepów – w końcu znajdują się po sąsiedzku. Specjalna karta Cezar robi za program lojalnościowy, w którym zbiera się punkty i wymienia na nagrody. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się szczegółowych informacji o danym markecie, jak jego godziny otwarcia oraz adres, powinien udać się na http://cezardelikatesy.pl/

Twoje sklepy Cezar Delikatesy

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Cezar Delikatesy i nigdy nie przepłacaj. Cezar Delikatesy ma 19 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Cezar Delikatesy gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 15-02-2024 do 28-02-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 3 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Polmlek Ser Gouda plastry 150 g, Szynka Olewnik i Kupiec Slim Wafle ryżowe wieloziarniste 90 g (18 sztuk)! Oczywiście Cezar Delikatesy zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Kraków, Borzęcin, Brzesko lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Cezar Delikatesy nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Cezar Delikatesy. Sprawdź stronę internetową Cezar Delikatesy, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Cezar Delikatesy

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Cezar Delikatesy?

Sklep Cezar Delikatesy dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Cezar Delikatesy można sprawdzić w Cezar Delikatesy gazetka z datą ważności od 15-02-2024 do 28-02-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Cezar Delikatesy. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Polmlek Ser Gouda plastry 150 g, Szynka Olewnik i Kupiec Slim Wafle ryżowe wieloziarniste 90 g (18 sztuk).

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Cezar Delikatesy?

Najnowsze gazetki dla sklepu Cezar Delikatesy na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Cezar Delikatesy gazetka ważność od 15-02-2024 do 28-02-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Cezar Delikatesy?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Cezar Delikatesy. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Cezar Delikatesy gazetka ważną od 15-02-2024 do 28-02-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Cezar Delikatesy jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Cezar Delikatesy. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Cezar Delikatesy znajduje się w Polsce?

Cezar Delikatesy ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Cezar Delikatesy znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Cezar Delikatesy w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Cezar Delikatesy jest teraz otwarty?

Sklepy Cezar Delikatesy działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Cezar Delikatesy jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Cezar Delikatesy i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Cezar Delikatesy sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Cezar Delikatesy?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Cezar Delikatesy. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Cezar Delikatesy.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Cezar Delikatesy?

W sklepie Cezar Delikatesy można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Cezar Delikatesy. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Cezar Delikatesy gazetka o ważności od 15-02-2024 do 28-02-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Cezar Delikatesy w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Cezar Delikatesy, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Cezar Delikatesy, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Cezar Delikatesy gazetka z datą ważności od 15-02-2024 do 28-02-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Cezar Delikatesy.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Cezar Delikatesy, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Cezar Delikatesy zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Cezar Delikatesy. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Cezar Delikatesy z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Cezar Delikatesy

🛍️ gazetki Cezar Delikatesy: 1
🆕 Nowe promocje: 3
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 15.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.