Gazetki od Cezar Delikatesy

Ostatnie aktualizacje gazetek: 19.01.2022

Cezar Delikatesy gazetka

Ważność: 20 sty do 2 lut

Ta Cezar Delikatesy gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 13 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Cezar Delikatesy i zaoszczędź na zakupach w Cezar Delikatesy.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Cezar Delikatesy?
44.738 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Cezar Delikatesy?
43.229 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Cezar Delikatesy gazetka i promocje

Cezar Delikatesy to niewielka sieć sklepów zawiera sklepy własnościowe, a także działające na zasadzie franczyzy. Firma funkcjonuje od 2006 roku i głównie skupia się na południu polski, gdzie do tej pory otworzyła ponad 20 marketów ze swoim logiem. Można je spotkać na terenie takiego miasta jak Brzozów, czy sklepy Tarnów. Lokale Cezar nie przypominają ogromnych zachodnich sieci supermarketów i stawiają raczej na bliskie i szybkie zakupy. Dlatego można je spotkać głównie w mniejszych miejscowościach, gdzie mieszkańcy po prostu wychodzą kupić to, czego im potrzeba. Firma chwali się, że duży asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny to ich główne atuty, za którymi od lat podążają ich klienci. Cezar Delikatesy gazetka promocyjna jest publikowana cyklicznie, co dwa tygodnie i dostarcza interesujące oferty i promocje z każdego działu produktów. Jeśli to nie wystarczy, można liczyć na dodatkowe ulotki lub katalog z produktami, zawierający specjalne rabaty.

Firma stawia na powolną ekspansję, dlatego klienci mogą być pewni, że Cezar Delikatesy nie będzie prezentował się jak typowy supermarket, a miła obsługa i przyjemna atmosfera zawsze będą stały tam na pierwszym miejscu. Cezar Delikatesy promocja, wyprzedaż czy specjalna oferta handlowa, może być tak przystępna, że zaskakuje nawet stałych klientów. Wystarczy regularnie sprawdzać gazetki promocyjne, a z pewnością żadna promocja nie ucieknie nikomu sprzed nosa.

Strona internetowa sieci jest bardzo prosta i łatwa w obsłudze. Na górze ekranu widnieją wszystkie najważniejsze zakładki, które zawierają informacje dla klientów, a także partnerów handlowych. Nie ma tutaj popularnej funkcji sklep internetowy lub zakupy online, ale nie stanowi to żadnego problemu dla klientów sklepów – w końcu znajdują się po sąsiedzku. Specjalna karta Cezar robi za program lojalnościowy, w którym zbiera się punkty i wymienia na nagrody. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się szczegółowych informacji o danym markecie, jak jego godziny otwarcia oraz adres, powinien udać się na http://cezardelikatesy.pl/