Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm

Ważność: 25 maj do 31 gru
0
Castorama Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm oferta
favorite-heart

Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm

Ważność: 25 maj do 31 gru
798,00 zł
Dodaj

Teraz w promocji Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm w Castorama. Oferta ważna od 25-05 do 31-12.

Historia cen Sprawdzono
Ostatnia kontrola: wt. 25 sie
Inne oglądane

Najbliższa filia Castorama

Ta Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki Castorama w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm promocje i oferty online w Castorama

Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm znajduje się obecnie w promocji w Castorama, ważnej od 25-05-2026 do 31-12-2026. Odwiedź stronę Castorama, aby zobaczyć więcej korzystnych ofert. Możesz zamówić Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm online przez oficjalną stronę Castorama lub kupić go w atrakcyjnej cenie w najbliższym punkcie. Na Gazetki.pl znajdziesz tylko najlepsze oferty na Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm. Porównuj dostępne opcje, aby sprawdzić, czy Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm znajdzie się również w przyszłotygodniowych propozycjach. Regularnie aktualizujemy oferty, dzięki czemu możesz zaplanować zakupy i skorzystać z najlepszych cen. Zajrzyj także do propozycji na kolejny tydzień w Castorama, by zdobyć ekskluzywne oferty.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Sklep budowlany". Te oferty również mogą cię zainteresować: Zlew Luna, Zlew stalowy Jabiri i Zlew granitowy One 39x48x20,5cm.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep Castorama ma najwyższy rabat dla oferty na Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej Castorama gazetka lub na stronie internetowej sklepu Castorama. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu Castorama po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie Castorama. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Sklep budowlany, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów Castorama.

Sklep Castorama zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty Castorama gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na Zlew granitowy GROHE K700U 45,7x40,6x20,3cm znajdziesz także następujące promocje: Zlew Luna, Zlew stalowy Jabiri & Zlew granitowy One 39x48x20,5cm.

Ostatnia aktualizacja: środa, 26 sierpnia 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?