Gazetki od Husqvarna

Ostatnie aktualizacje gazetek: 14.10.2021

Husqvarna gazetka

Ważność: 14 paź do 31 gru

Ta Husqvarna gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 26 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Husqvarna i zaoszczędź na zakupach w Husqvarna.

Husqvarna gazetka

Ważność: 15 lip do 5 sty

Ta Husqvarna gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 31 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Husqvarna i zaoszczędź na zakupach w Husqvarna.

Husqvarna gazetka

Ważność: 15 lip do 15 mar

Ta Husqvarna gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 100 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Husqvarna i zaoszczędź na zakupach w Husqvarna.

Husqvarna gazetka

Ważność: 15 lip do 5 sty

Ta Husqvarna gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 31 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Husqvarna i zaoszczędź na zakupach w Husqvarna.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Husqvarna?
18.436 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Husqvarna?
25.918 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Husqvarna gazetka i promocje

Husqvarna to jedno z najpopularniejszych w Europie przedsiębiorstw, dostarczających zaawansowane narzędzia dla domu i ogrodu. Firma ma bardzo bogatą historię, która sięga 1689 roku. W Polsce marka jest znana głównie z produktów Husqvarna AB, czyli przede wszystkim pilarki, kosiarki i akcesoria ogrodnicze. Firma działa w ponad 100 krajach, gdzie istnieje ponad 18 tysięcy punktów sprzedaży. W Polsce produkty z Husqwarny można spotkać na terenie każdego miasta. Bez względu czy chodzi o większe miejscowości jak Warszawa, Kraków, Szczecin, czy mniejsze, jak Krosno, Jasło oraz Kolbuszowa – Husqvarna jest dostępna w prawie każdym sklepie z narzędziami ogrodowymi. Najwyższej jakości produkty, coraz szerszy asortyment oraz stosunkowo niskie ceny – dzięki tym atutom firma jest jednym z największych przedsiębiorstw w sektorze ogrodowym. Husqvarna gazetka promocyjna jest publikowana raz na jakiś czas i dostarcza zróżnicowane rabaty, promocje i oferty handlowe, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Katalog jest bardzo obszerny i obejmuje wszystkie artykuły firmy.

Firma nie zamyka się na nowe rozwiązania, dlatego jej oferta nieustannie się zmienia. W ostatnich latach furorę robią automatyczne kosiarki, które z roku na rok znajdują coraz więcej ogrodów do koszenia. Husqvarna skupia się przede wszystkim na narzędziach na ogród, więc nikt nie kupi tutaj szafy, ani takich artykułów jak fotel, stolik, lampy, czy łóżko. Husqvarna promocja pojawia się regularnie, więc zawsze można liczyć na to, że natrafi się na jakąś ciekawą wyprzedaż. Nie pozostaje nic innego, jak przeglądać gazetki promocyjne i wyszukiwać interesujące produkty, które doskonale sprawdzą się w każdym ogrodzie.

Strona internetowa Husqvarny to standardowa witryna informacyjna, na której można dowiedzieć się wszystkiego temat działania firmy oraz o jej produktach i ofercie. Nie znajdzie się tutaj takich funkcji jak aplikacja mobilna, sklep internetowy oferujący zakupy online oraz program lojalnościowy. Jeśli ktoś liczy na takie atrakcje, powinien przeszukać strony sklepów z narzędziami ogrodowymi. Po więcej informacji na temat działania marki należy udać się na https://www.husqvarna.com/pl.