Gazetki od DDD

Ostatnie aktualizacje gazetek: 02.03.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki DDD?
50.874 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

DDD gazetka i promocje

DDD, czyli Dobre Dla Domu, to polska firma zajmująca się sprzedażą drzwi i paneli podłogowych, ściennych i innych. Firma współpracuje wyłącznie z najlepszymi producentami na polskim rynku, dlatego można być pewnym, że każdy zakup będzie udany. Salony sprzedaży można znaleźć na terenie miast w całym kraju. Sklep z drzwiami i podłogami DDD można odwiedzić w mieście Gdańsk, Częstochowa, Mielec i wiele innych. Najwyższej jakości produkty, szeroki asortyment, obejmujący ofertę największych producentów w Polsce i niskie ceny – to najważniejsze zalety firmy, dzięki którym jest uważana za jedną z najlepszych w swojej branży. DDD gazetka promocyjna, a raczej katalog z produktami najlepszych dostawców drzwi i podłóg w branży, jest publikowany raz na miesiąc i dostarcza liczne promocje i oferty handlowe. Przeglądając ulotki, można być pewnym, że natrafi się na ciekawe rabaty, które sprawią, że zakup drzwi wcale nie musi być tak drogi.

Firma dba o kontakty zarówno ze swoimi kontrahentami, jak i klientami. Dzięki temu oferuje niezwykle przystępną ofertę na stolarkę wewnętrzną. Bez względu na to, czy ktoś poszukuje paneli podłogowych od najlepszego producenta, czy drzwi specjalistycznych – zawsze znajdzie coś w odpowiedniej cenie. Firma skupia się na tym, żeby zapewnić najbardziej przystępną ofertę z jednej dziedziny. Dlatego, jeśli ktoś poszukuje tutaj szafy, lustro, fotel, czy stolik – nie znajdzie ich. W zamian za to można być pewnym, że z otrzymaną ofertą drzwi wewnętrznych mało kto może się równać. DDD promocja lub wyprzedaż jest częsta, co pozwala na nabycie drzwi z najwyższej półki jakościowej, w wyjątkowo przystępnych cenach.

Strona internetowa pełni funkcję informacyjną i dostarcza wszelkich możliwych informacji o produktach, które można nabyć w salonach DDD. Nie zdecydowano się na sklep internetowy i zakupy online, ponieważ duża część zakupów realizowana jest na indywidualne zamówienie. Biorąc pod uwagę model sprzedaży firmy, nie jest dziwne, że nie postarano się o to, żeby aplikacja mobilna i program lojalnościowy zostały zrealizowane. Po więcej informacji o działaniu firmy oraz wybranych salonów (godziny otwarcia, adres) należy udać się na https://www.ddd.com.pl/.