80 Castorama Lokalizacje

Potrzebujemy lokalizacji, żeby wyświetlić filie w Twoim otoczeniu.

Użyj mojej aktualnej lokalizacji

Miasta z filiami Castorama

Poniżej prezentujemy przegląd 80 oddziałów Castorama w Polsce.

62 Miasta

Popularne miasta z oddziałami Castorama

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów
Przejrzyj wszystkie adresy Castorama oraz odpowiadające im godziny otwarcia Castorama w bieżącym podglądzie. To oznacza, że zawsze będziesz wiedział, że Castorama jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów i nie natrafisz na zamknięte drzwi. Ponadto otrzymasz informacje o najnowszych gazetkach Castorama i aktualnych okazjach, dzięki czemu nigdy nie ominiesz żadnej promocji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Castorama w twoim mieście lub regionie, zawsze możesz przejść na stronę Castorama.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Castorama

Czy jest jakiś sklep Castorama w Lublin?

Znajdziesz tutaj sklepy Castorama z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Castorama w Lublin lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Castorama z lokalizacją w Lublin. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Lublin, żeby znaleźć najbliższy sklep Castorama. Sprawdź stronę sklepu Castorama w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

close-icon close-icon

Czy Castorama w Lublin jest aktualnie otwarty?

Sklep Castorama w Lublin ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Lublin.

close-icon close-icon

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Castorama znajdującym się w Lublin?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Castorama w Lublin, promocje z Castorama gazetka mają ważność od 29-11-2023 do 12-12-2023. Najlepsze promocje w Castorama Lublin to: Skrzynka narzędziowa erbauer connecx 22, Skrzynka narzędziowa magnusson 2w1 i Regał drewniany form symbios 170 x 75 x 40 cm 40 kg.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Castorama w Lublin?

Aktualne godziny otwarcia Castorama w Lublin, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Castorama.

close-icon close-icon

Jaka jest najbliższa lokalizacja Castorama w Lublin?

Castorama ma bardzo interesujące oferty, takie jak Skrzynka narzędziowa erbauer connecx 22, Skrzynka narzędziowa magnusson 2w1 i Regał drewniany form symbios 170 x 75 x 40 cm 40 kg, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Castorama w Lublin. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Castorama. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Lublin.

 

Jeśli Castorama nie znajduje się w Lublin, sprawdź podobne sklepy w kategorii Sklep budowlany.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Castorama w Lublin?

Godziny otwarcia Castorama w Lublin są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Castorama jest otwarty w niedzielę.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Castorama podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Castorama jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Castorama mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Castorama:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)
close-icon close-icon

Jak szybko Castorama dostarcza w Lublin?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Castorama już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Castorama lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Castorama lub wyświetl aktualną Castorama gazetka, ważną od 29-11-2023 do 12-12-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.