Gazetki od OBI

Ostatnie aktualizacje gazetek: 27.10.2021

OBI gazetka

Ważność: 27 paź do 9 lis

Ta OBI gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 14 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od OBI i zaoszczędź na zakupach w OBI.

OBI gazetka

Ważność: 29 wrz do 31 paź

Ta OBI gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od OBI i zaoszczędź na zakupach w OBI.

OBI gazetka

Ważność: 8 cze do 31 gru

Ta OBI gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 65 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od OBI i zaoszczędź na zakupach w OBI.

OBI gazetka

Ważność: 25 maj do 31 gru

Ta OBI gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 65 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od OBI i zaoszczędź na zakupach w OBI.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki OBI?
44.355 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki OBI?
31.557 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

OBI gazetka i promocje

OBI to ogromna firma działająca na terenie całej Europy. Swoją działalność rozwija już od ponad 40 lat, nieustannie się rozwijając. Dzisiaj w Europie działa ponad 600 wielkopowierzchniowych marketów, z czego około 60 znajduje się na terenie Polski. Sklepy OBI można znaleźć na terenie takiego miasta jak Kraków, Wrocław, Łódź, czy sklepy Warszawa. Firma bardzo prężnie rozwija się w Polsce, ponieważ cieszy się opinią jednego z liderów w swojej branży i nieustannie zwiększa grono swoich odbiorców. Niskie ceny, duży asortyment i wysokiej jakości produkty – to jedne z najważniejszych cech, jakie można przypisać temu supermarketowi. OBI gazetka promocyjna nieustannie pojawia się co kilka tygodni, zmieniając swoją ofertę handlową, jednocześnie dostarczając nowe promocje. Przeglądając katalog lub ulotki sklepu, można bardzo łatwo wyłapać ogromne rabaty, które przydadzą się przy bez wątpienia dużym przedsięwzięciu, jakim jest remont domu.

Firma jest znana z tego, że zapewnia ogromną ofertę, dzięki której zawsze można być pewnym, że jeśli braknie czegoś przy dowolnej pracy budowalnej czy ogrodowej, w najbliższym OBI ten produkt jest dostępny. Ogromne hale sklepowe zapewniają dostęp do takich artykułów jak: tapeta, drzwi, płytki, panele, lampy i wiele więcej. Ogromna powierzchnia sklepowa pozwala na realizowanie specjalnych wystawek. Klienci mogą przechadzać się i oglądać wykonane kuchnie i łazienki. Sklep ma bardzo duże możliwości i często je wykorzystuje. OBI promocja lub wyprzedaż wybranego produktu są bardzo częste. Prawie zawsze można natrafić na dziesiątki artykułów w wyjątkowo niskiej cenie. Klienci muszą jedynie przeglądać gazetki promocyjne i zawsze będą pewni, że zakupy przebiegają według ich myśli.

Strona internetowa to przede wszystkim sklep internetowy, umożliwiający zakupy online. Firma nie zapewnia takich funkcji jak aplikacja mobilna ani program lojalnościowy, ale wszystkie atrakcje, jakie czekają na klientów w sklepie, zrekompensują to z nawiązką. Po więcej informacji jak godziny otwarcia i adres należy udać się na stronę https://www.obi.pl/.