Gazetki od OBI

OBI gazetka

Ważność: 6 gru do 24 gru

Ta OBI gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 18 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od OBI i zaoszczędź na zakupach w OBI.

OBI gazetka

Ważność: 8 wrz do 31 gru

Ta OBI gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 25 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od OBI i zaoszczędź na zakupach w OBI.

time
OBI Jeszcze przez 17 dni

Przejrzyj najpierw gazetki OBI w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki OBI w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

OBI gazetka i promocje

OBI to ogromna firma działająca na terenie całej Europy. Swoją działalność rozwija już od ponad 40 lat, nieustannie się rozwijając. Dzisiaj w Europie działa ponad 600 wielkopowierzchniowych marketów, z czego około 60 znajduje się na terenie Polski. Sklepy OBI można znaleźć na terenie takiego miasta jak Kraków, Wrocław, Łódź, czy sklepy Warszawa. Firma bardzo prężnie rozwija się w Polsce, ponieważ cieszy się opinią jednego z liderów w swojej branży i nieustannie zwiększa grono swoich odbiorców. Niskie ceny, duży asortyment i wysokiej jakości produkty – to jedne z najważniejszych cech, jakie można przypisać temu supermarketowi. OBI gazetka promocyjna nieustannie pojawia się co kilka tygodni, zmieniając swoją ofertę handlową, jednocześnie dostarczając nowe promocje. Przeglądając katalog lub ulotki sklepu, można bardzo łatwo wyłapać ogromne rabaty, które przydadzą się przy bez wątpienia dużym przedsięwzięciu, jakim jest remont domu.

Firma jest znana z tego, że zapewnia ogromną ofertę, dzięki której zawsze można być pewnym, że jeśli braknie czegoś przy dowolnej pracy budowalnej czy ogrodowej, w najbliższym OBI ten produkt jest dostępny. Ogromne hale sklepowe zapewniają dostęp do takich artykułów jak: tapeta, drzwi, płytki, panele, lampy i wiele więcej. Ogromna powierzchnia sklepowa pozwala na realizowanie specjalnych wystawek. Klienci mogą przechadzać się i oglądać wykonane kuchnie i łazienki. Sklep ma bardzo duże możliwości i często je wykorzystuje. OBI promocja lub wyprzedaż wybranego produktu są bardzo częste. Prawie zawsze można natrafić na dziesiątki artykułów w wyjątkowo niskiej cenie. Klienci muszą jedynie przeglądać gazetki promocyjne i zawsze będą pewni, że zakupy przebiegają według ich myśli.

Strona internetowa to przede wszystkim sklep internetowy, umożliwiający zakupy online. Firma nie zapewnia takich funkcji jak aplikacja mobilna ani program lojalnościowy, ale wszystkie atrakcje, jakie czekają na klientów w sklepie, zrekompensują to z nawiązką. Po więcej informacji jak godziny otwarcia i adres należy udać się na stronę https://www.obi.pl/.


Twoje sklepy OBI

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z OBI i nigdy nie przepłacaj. OBI ma 48 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej OBI gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 06-12-2023 do 24-12-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 16 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Bombki vitbis, Bombki vitbis i Choinka sztuczna! Oczywiście OBI zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce OBI nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Sklep budowlany, jak na przykład Jula, Mrówka or Castorama. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy OBI. Sprawdź stronę internetową OBI, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z OBI

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach OBI?

Sklep OBI dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie OBI można sprawdzić w OBI gazetka z datą ważności od 06-12-2023 do 24-12-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy OBI. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Bombki vitbis, Bombki vitbis i Choinka sztuczna.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu OBI?

Najnowsze gazetki dla sklepu OBI na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: OBI gazetka ważność od 06-12-2023 do 24-12-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie OBI?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu OBI. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając OBI gazetka ważną od 06-12-2023 do 24-12-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep OBI jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy OBI. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów OBI znajduje się w Polsce?

OBI ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu OBI znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep OBI w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep OBI jest teraz otwarty?

Sklepy OBI działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep OBI jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu OBI i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu OBI sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu OBI?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu OBI. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu OBI.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu OBI?

W sklepie OBI można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu OBI. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z OBI gazetka o ważności od 06-12-2023 do 24-12-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep OBI w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu OBI, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu OBI, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając OBI gazetka z datą ważności od 06-12-2023 do 24-12-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu OBI.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep OBI, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu OBI zalecamy przejść na stronę internetową sklepu OBI. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep OBI z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje OBI

🛍️ gazetki OBI: 2
🆕 Nowe promocje: 16
🏷️ Kategoria: Sklep budowlany
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 06.12.2023
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.