Gazetki od Majster

Ostatnie aktualizacje gazetek: 23.03.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Majster?
15.945 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Majster

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Majster gazetka i promocje

Market budowlany Majster to polska firma, która działa głównie w południowej części kraju. Sklep Majster można spotkać na terenie takiego miasta jak Rzeszów, Tarnobrzeg, czy Krosno. Firma zajmuje się szeroko pojętą budowlanką. Pełna nazwa sklepu to Majster Remont Budowa Hobby, po czym łatwo można wywnioskować, w jakich klientów celuje. Można w nim nabyć produkty przydatne jednakowo przy budowie lub remoncie domu, a także do typowego majsterkowania. Klienci coraz częściej wybierają te markety, ponieważ zapewnia obsługę klienta na każdym dziale, dostarcza najwyższej jakości produkty oraz proponuje niskie ceny na większość produktów. Majster gazetka promocyjna pojawia się regularnie i przybliża klientom wszystkie promocje i oferty handlowe. Asortyment jest bardzo duży, dlatego zawsze można liczyć na dodatkowy katalog lub ulotki, których oferta zapewni nowe rabaty na wybrane produkty.

Pomimo tego, że firma jest znana głównie na południu kraju, Majster jest jednym z najpopularniejszych marketów budowlanych w Polsce. Ogromna konkurencja z zachodu jest trudnym przeciwnikiem, ale sklep doskonale radzi sobie na rynku i nieustannie zwiększa grono klientów i kontrahentów, dzięki czemu oferta nieustannie zmienia się na korzyść klientów. W sklepie można nabyć takie artykuły jak: płytki, panele, lampy, kleje i zaprawy, przyrządy na ogród i wiele więcej. Sklep regularnie organizuje specjalne wydarzenia. Dlatego wyprzedaż lub Majster promocja pojawia się często i zawsze można nabyć dużo produktów w przystępnych cenach. Jedyne co trzeba robić to regularnie przeglądać gazetki promocyjne.

Strona internetowa Majstra jest bardzo prosta i głównie pełni funkcję informacyjną. Można się na niej dowiedzieć najważniejszych informacji o wszystkich marketach (godziny otwarcia i adres), a także przejrzeć ofertę sklepu i zapoznać się z praktycznymi poradami budowlanymi i nie tylko. Niestety nie zdecydowano się na sklep internetowy oraz zakupy online. Aplikacja mobilna i program lojalnościowy także nie zostały zrealizowane, ale w związku z nieustannym rozwojem sieci, w niedalekiej przyszłości te opcje mogą się pojawić. Po więcej informacji na temat działania sklepów Majster należy udać się na https://www.marketymajster.pl/.