Gazetki od Blu

Ostatnie aktualizacje gazetek: 10.11.2021

Blu gazetka

Ważność: 1 lis do 28 lut

Ta Blu gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 81 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Blu i zaoszczędź na zakupach w Blu.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Blu?
34.136 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Blu?
11.779 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Blu gazetka i promocje

Blu to popularna w Polsce marka z salonami łazienek. Firma działalność detaliczną rozpoczęła w 2005 roku i do dzisiaj otworzyła kilkadziesiąt salonów na terenie Polski północnej, wschodniej i południowo wschodniej. Sklepy Blu można spotkać na terenie takiego miasta, jak Poznań, Krosno, Lublin, Olsztyn, Mława i wielu innych. Salony zostały tak zorganizowane, że zawsze można się czymś zainspirować i wybrać produkty, które idealnie wpisują się w panujące trendy. Asortyment marketu jest bardzo obszerny i obejmuje kompleksowe wykończenie łazienek. Wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny, tworzą w salonach Blu idealne połączenie, dzięki któremu każdy może stworzyć doskonałe warunki w swojej łazience. Blu gazetka promocyjna pojawia się raz na jakiś czas i dostarcza oferty handlowe i promocje na prawie każdy artykuł potrzebny w łazience. Ulotki i katalog z produktami zawsze zawierają interesujące rabaty, które sprawiają, że wymarzony remont nie musi być tak drogi.

Firma stara się regularnie zmieniać swój asortyment, a co za tym idzie wystawki łazienek w swoich salonach, żeby klienci zawsze mieli możliwie najświeższy wybór. Odwiedzając Blu, można być pewnym, że znajdzie się wszystko, czego się poszukuje, ponieważ oferta zawiera takie przedmioty dla łazienki jak: wanny, płytki, lustro, oświetlenie, lampy, szafki, sanitariaty i wiele więcej. Jeśli natrafi się na wyprzedaż, można wybrać produkt renomowanej firmy w wyjątkowo niskiej cenie. Blu promocja zmienia się od czasu do czasu, więc zawsze można liczyć na przystępne ceny na wszystkie rodzaje artykułów. Gazetki promocyjne zmieniają się rzadko. Dlatego, jeśli ktoś je przegląda, może być pewien, że wykorzysta wszystkie promocje. 

Strona internetowa Blu głównie pełni funkcję informacyjną. Klient może przyjrzeć się aktualnej ofercie i zainspirować się w przygotowaniu własnej łazienki. Aplikacja internetowa i sklep internetowy nie zostały zrealizowane, więc zakupy online nie są możliwe. Zamiast tego, można skorzystać z kuponów rabatowych, sprzedaży ratalnej i wielu innych atrakcji. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej o działaniu salonów łazienek (godziny otwarcia, adres), powinien udać się na https://www.blu.com.pl/.