Gazetki od Tres

Ostatnie aktualizacje gazetek: 12.10.2021

Tres gazetka

Ważność: 1 paź do 31 paź

Ta Tres gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Tres i zaoszczędź na zakupach w Tres.

Tres gazetka

Ważność: 1 paź do 31 paź

Ta Tres gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Tres i zaoszczędź na zakupach w Tres.

Tres gazetka

Ważność: 10 sie do 31 gru

Ta Tres gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 65 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Tres i zaoszczędź na zakupach w Tres.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Tres?
19.908 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Tres?
19.396 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Tres gazetka i promocje

Tres to duży i niezależny dystrybutor produktów AGD i SMK. Firma jest jedną z najstarszych w swojej branży i nieustannie od dwóch dekad zwiększa swoje możliwości, docierając do większej liczby odbiorców. Firma skupia się na produktach AGD, ale w sklepie można dostać także zlewy, armatury i inne artykuły z tego rodzaju. Sklep działa głównie w Internecie, ale swoją siedzibę ma na terenie miasta Szczecin. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby zamawiać z Internetu do dowolnego miejsca w Polsce. Dlatego czy ktoś mieszka pod adresem Warszawa, Kraków, czy Poznań – zamówiony towar do kilku dni dotrze pod drzwi. Obszerny asortyment ze wszystkich najważniejszych firm, wysokiej jakości produkty oraz (co najważniejsze) niskie ceny, to zapewnienie udanych zakupów. Tres gazetka promocyjna jest dostępna w formie online, więc zawsze łatwo można przejrzeć wszystkie promocje, rabaty i inne oferty handlowe. Broszury i ulotki konkretnych produktów można obejrzeć w siedzibie głównej w Szczecinie.

Przechodząc do sklepu Tres, otrzymuje się kompletny dostęp do wszystkich urządzeń dla kuchni i łazienki. Dlatego, jeśli ktoś ma w planach remont kuchni lub łazienki i chce wymienić sprzęty, to Tres nada się do tego idealnie. W ofercie znajdują się między innymi: baterie kuchenne, zmywarka, expres do kawy, mikrofala, okap, płyta grzewcza, pralka, suszarka, lodówka, zamrażarka oraz małe AGD. Dodatkowo można skorzystać z oferty outlet, gdzie zawsze można natrafić na jakąś wyprzedaż. Tres promocja jest bardzo częsta i w każdej kategorii można wyszukać coś, co będzie miał obniżoną cenę.

Strona internetowa Tres opisuje pełną ofertę firmy oraz ma funkcję sklep internetowy z możliwością zrobienia zakupy online. Takie opcje, jak program lojalnościowy, czy aplikacja mobilna Tres, jeszcze nie są dostępne. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się o szczegółach dotyczących działania firmy, powinien udać się na: www.tres.net.pl.