Gazetki od Tous

Ostatnie aktualizacje gazetek: 18.01.2022

Tous gazetka

Ważność: 18 sty do 18 lut

Ta Tous gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 20 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Tous i zaoszczędź na zakupach w Tous.

Tous gazetka

Ważność: 18 sty do 18 mar

Ta Tous gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 48 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Tous i zaoszczędź na zakupach w Tous.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Tous?
39.545 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Tous?
46.379 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Tous i promocje

Tous to firma z tradycjami, która powstała w 1920 roku, kiedy to małżeństwo prowadziło sklep zegarmistrzowski w Hiszpanii. Właściciele spokojnie rozbudowywali swój sklep, który z czasem oferował także biżuterię. Ich syn w 1965 roku rozpoczął dynamiczny rozwój, którego efekty widać do dzisiaj. Oprócz tworzenia biżuterii i zegarków w Tous wyrabia się także galanterie, dodatki i perfumy. W całej Polsce można znaleźć kilkadziesiąt lokali z charakterystycznym logiem misia. Najwięcej znajduje się na terenie miasta Warszawa, Poznań oraz Wrocław. Dzięki połączeniu luksusu, nowoczesności oraz oryginalności, dzisiejszy Tous to przede wszystkim ogromny asortyment, niskie ceny i najwyższej jakości produkty, które są ponadczasowe. Tous gazetka promocyjna zawsze jest wypełniona po brzegi produktami na każdą okazję. Wystarczy zajrzeć w katalog i zawsze będzie można wybrać promocje lub oferty, która doskonale wpasują się w to, czego oczekuje się od takiej marki jak Tous.

Pomimo tego, że już w XX wieku firma bardzo silnie się rozwinęła i zaczęła sprzedawać produkty z różnych kategorii, to właściciele starają się cały czas utrzymywać ten trend. Wybierając się do jednego z salonów sprzedaży Tous, można liczyć na kupno między innymi takich produktów: biżuteria, torebki, zegarki, perfumy, długopisy, kosmetyki, okulary przeciwsłoneczne, plecaki, pierścionki, łańcuszki i wiele więcej. Bardzo ważne jest, aby sprawdzić, co tym razem oferuje promocja Tous, żeby zrealizować zakupy z optymalnym wykorzystaniem tego, co oferują gazetki promocyjne. Nikt nie chciałby, żeby uciekła mu sprzed nosa jakaś interesująca oferta handlowa.

Strona internetowa Tous to klasyczny sklep internetowy, w którym każdy może wygodnie zrealizować zakupy online. W wygodny sposób można poruszać się po stronie, przechodząc na dobrze zaprojektowane zakładki z produktami. Dzięki temu w kilka chwil można znaleźć dokładnie to, czego się szuka. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, gdzie najbliżej znajduje się salon sprzedaży, to w stopce strony znajduje się specjalna zakładka. Można tam wybrać konkretny sklep i sprawdzić jego adres oraz godziny otwarcia. Wszystkie te informacje są dostępne na: https://touspolska.pl/.