Przejrzyj najpierw gazetki TK Maxx w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

TK Maxx gazetka i promocje

Firma TK Maxx powstała w Wielkiej Brytanii i dzięki nowatorskiemu modelowi sprzedażowemu błyskawicznie się rozrosła. Tk Maxx gazetka promocyjna zawsze zapewnia niesamowicie przystępne promocje i oferty handlowe, co spotkało się z bardzo dobrym odbiorem klientów. Od 1994 roku uruchomiono kilkaset placówek w całej Europie (w tym 44 w Polsce). Sklep TK Maxx można znaleźć na terenie niemal każdego większego miasta w Polsce – czy to Warszawa, Kraków, czy miasto Katowice – zainteresowani zawsze mogą udać się do najbliższej placówki i sprawdzić najnowsze kolekcje. 

Dzięki innowacyjnemu modelowi sprzedaży, w TK Maxx można kupić najwyższej jakości produkty, wpisujące się w kategorię niskie ceny, a wyjście na zakupy modowe nie musi się wiązać z zostawieniem na nich małej fortuny. Zwłaszcza że o komfort pieniężny dbają regularne rabaty, ulotki i broszury zapewniające różnego rodzaju promocje.


Na jakie produkty można liczyć w sklepach sieci TK Maxx?

To przede wszystkim artykuły modowe ze wszystkich działów. Regularnie pojawiające się gazetki na ten tydzień starają się zapewnić swoim klientom jak najszerszy dostęp do produktów, a trzeba przyznać, jest z czego wybierać. Spodnie, koszulki, buty, akcesoria, dresy sportowe, czapka, biżuteria, dodatki dla domu, moda męska, kobieca, dziecięca, oraz torby i walizki. Dlatego przed wyjściem na zakupy zaleca się bezwzględnie zapoznanie z tym, jaka jest aktualna TK Maxx promocja, żeby upewnić się, że dany produkt aktualnie obowiązuje wyprzedaż. Gdyby jednak tak się nie stało, to nie należy się przejmować. Sklep zawsze przygotowuje kolejne oferty promocyjne, które zostaną przedstawione jako gazetki na następny tydzień.


Sposób realizacji zakupów oraz godziny otwarcia

Żeby dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji o tej marce, należy udać się na jej stronę internetową. Co ciekawe, nie zdecydowano się na sklep internetowy – wszystko kupuje się w klasyczny sposób. Być może zakupy online pojawia się w niedalekiej przyszłości, ale ja na razie nie zdecydowano się na ten krok. Mimo wszystko warto na nią zaglądać, żeby odebrać kody rabatowe, lub karty upominkowe lub sprawdzić, które lokale znajdują się najbliżej i jakie są ich godziny otwarcia. To wszystko można sprawdzić pod adresem: https://www.tkmaxx.pl/.

Twoje sklepy TK Maxx

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z TK Maxx i nigdy nie przepłacaj. TK Maxx ma 39 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej TK Maxx gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 01-02-2024 do 28-02-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Dekoracje, Dżinsy i Serwetka wielkanocna Ok! Oczywiście TK Maxx zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce TK Maxx nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Moda & Akcesoria, jak na przykład KiK, New Yorker or Sinsay. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy TK Maxx. Sprawdź stronę internetową TK Maxx, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z TK Maxx

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach TK Maxx?

Sklep TK Maxx dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie TK Maxx można sprawdzić w TK Maxx gazetka z datą ważności od 01-02-2024 do 28-02-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy TK Maxx. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Dekoracje, Dżinsy i Serwetka wielkanocna Ok.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu TK Maxx?

Najnowsze gazetki dla sklepu TK Maxx na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: TK Maxx gazetka ważność od 01-02-2024 do 28-02-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie TK Maxx?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu TK Maxx. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając TK Maxx gazetka ważną od 01-02-2024 do 28-02-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep TK Maxx jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy TK Maxx. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów TK Maxx znajduje się w Polsce?

TK Maxx ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu TK Maxx znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep TK Maxx w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep TK Maxx jest teraz otwarty?

Sklepy TK Maxx działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep TK Maxx jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu TK Maxx i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu TK Maxx sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu TK Maxx?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu TK Maxx. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu TK Maxx.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu TK Maxx?

W sklepie TK Maxx można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu TK Maxx. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z TK Maxx gazetka o ważności od 01-02-2024 do 28-02-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep TK Maxx w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu TK Maxx, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu TK Maxx, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając TK Maxx gazetka z datą ważności od 01-02-2024 do 28-02-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu TK Maxx.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep TK Maxx, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu TK Maxx zalecamy przejść na stronę internetową sklepu TK Maxx. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep TK Maxx z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje TK Maxx

🛍️ gazetki TK Maxx: 1
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Moda & Akcesoria
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 02.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.