Gazetki od Sferis

Ostatnie aktualizacje gazetek: 15.09.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sferis?
46.918 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sferis?
14.258 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Sferis gazetka i promocje

Sferis to jedna z najszybciej rozwijających się sieci z elektroniką w Polsce. Firma prężnie działa na naszym rynku już ponad 22 lata i od 2007 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, co tylko dowodzi silnej pozycji firmy. Sklepy Sferis można spotkać w każdym rejonie Polski. Wszystkich salonów sprzedaży jest ponad 110 i można je spotkać na terenie takiego miasta jak Kraków, Wrocław, czy sklepy Warszawa. Właściciele dbają o jak najlepszy kontakt z producentami, umożliwiając możliwie niskie ceny towaru RTV AGD oraz wielu innych kategorii elektroniki. Bardzo szeroki asortyment oraz wysoka jakość produktów to znak rozpoznawczy sklepu. Za niskie ceny dodatkowo odpowiada Sferis gazetka promocyjna, która regularnie dostarcza nowe oferty handlowe oraz promocje. Klienci mogą także liczyć na różne ulotki, a nawet katalog z produktami, który zawiera przystępne rabaty.

Pomimo tego, że sklep posiada ponad 100 salonów, jego sprzedaż ukierunkowana jest głównie na zakupy online, które umożliwiają nabycie produktów w o wiele przystępniejszy sposób i dostarczenia ich pod wskazany adres lub dedykowany punkt odbioru. Sklep internetowy jest wypełniony różnego rodzaju wydarzeniami, dlatego Sferis promocja lub wyprzedaż to coś, czego zawsze należy się spodziewać. Oferta obejmuje wszystkie najpopularniejsze kategorie przedmiotów elektronicznych, czyli telewizory, pralki, laptopy, telefony iPhone i inne smartfony. Jeśli ktoś szuka większe AGD jak lodówka, znajdzie je bez problemu. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki promocyjne, żeby być na bieżąco ze wszystkimi ofertami.

Strona internetowa została zaprojektowana jako przystępny sklep internetowy. Wszystko jest łatwo dostępne, a klient z łatwością znajdzie każdy przedmiot, który go interesuje. Aplikacja mobilna nie jest potrzebna, ponieważ strona została całkowicie dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Twórcy nie zdecydowali się na program lojalnościowy, ale za to każdy może liczyć na kody rabatowe, które skutecznie obniżą koszty zakupów internetowych. Po więcej informacji na temat wybranego salonu Sferis jak godziny otwarcia oraz adres salonu należy udać się na www.sferis.pl.