Gazetki od Rabat

Ostatnie aktualizacje gazetek: 30.12.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Rabat?
13.651 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Rabat gazetka i promocje

Rabat to jedna z większych polskich sieci handlowych, których działanie opiera się na modelu franczyzowym. W całej Polsce działa ponad 2000 placówek z logiem firmy. Firma funkcjonuje na naszym rynku już ponad 22 lata i nieustannie się rozwija. Model partnerski pozwala na przeciwstawieniu się temu, co zapewniają ogromne sieci supermarketów z zachodu, z którymi małe, lokalne sklepy nie mogą się równać. Placówki Rabat funkcjonują na terenie takiego miasta jak Kraków, Wrocław, czy sklepy Poznań. Połączenie się w jedną ogromną sieć z własnymi centrami dystrybucyjnymi pozwala na szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz co najważniejsze – niskie ceny. Rabat gazetka promocyjna regularnie udostępnia klientom sieci nowe oferty i promocje, które są idealnie dostosowane pod każdy typ klienta. Można rzec, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ulotki, a nawet dodatkowy katalog z produktami, uzupełnia już i tak bardzo dobrą ofertę sieci o dodatkowe rabaty, co z pewnością spotka się z uznaniem klientów.


Polityka firmy celuje raczej w mniejsze lokale, które znajdują się przy osiedlach mieszkaniowych lub na terenie mniejszych miejscowości. Dlatego sklepów działających pod szyldem Rabat nie można zwać mianem supermarket, co oczywiście nie przeszkadza organizować im specjalnych wydarzeń jak wyprzedaż wybranego artykułu. Promocja Rabat może zaskoczyć każdego. Dzięki dużej sieci dystrybucyjnej, sklepy Rabat mogą pozwolić sobie na to, że ich oferta specjalna będzie równa, a nawet lepsza od tego, co oferują inne o wiele większe supermarkety. Gazetki promocyjne regularnie się zmieniają, sprawiając, że nowe oferty handlowe praktycznie nie mają końca.


Strona internetowa została zrealizowana w bardzo przystępny sposób. Nie ma tutaj miejsca na żadne zbędne informacje. Twórcy zadbali o to, aby każdy dowiedział się o wszystkich wiadomości o firmie oraz poznał szczegóły na temat sklepów znajdujących się w sieci (adres oraz godziny otwarcia). Program lojalnościowy polega na zbieraniu punktów i późniejszym wymienianiu je na atrakcyjne nagrody. Niestety nie zdecydowano się na sklep internetowy oraz zakupy online, a aplikacja mobilna nie jest jeszcze dostępna. Mimo wszystko atrakcje w sklepach Rabat niwelują te braki. Po więcej informacji warto udać się na stronę http://www.rabat-detal.pl/.