Gazetki od Primus

Ostatnie aktualizacje gazetek: 28.03.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Primus?
59.851 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Primus?
59.130 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Primus gazetka i promocje

Primus to niewielka sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, które działają na Polskim rynku od 2006 roku. Firma skupia około 50 marketów, które znajdują się głównie na terenie województwa łódzkiego. Można je spotkać na terenie miasta Rawa Mazowiecka, Skierniewice oraz liczne sklepy Łódź. Gęstość występowania sklepów Primus na tym terenie sprawia, że ich działanie jest tak silne, jak ogromnych sieci supermarketów zza granicy. Wszystko to przekłada się na szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny, które regularnie zmieniają się, kiedy tylko Primus gazetka promocyjna publikuje nowe oferty i promocje. Dodatkowe ulotki oraz specjalny katalog z produktami, które pojawiają się od czasu do czasu, dostarczają rabaty, które z pewnością każdemu przypadną do gustu.

Firma prężnie się rozwija i skupia się na usprawnianiu wszystkich swoich placówek, dlatego sklepy Primus są zadbane i zorganizowane w taki sposób, aby klienci czuli się w nich jak najlepiej. Regularna Primus promocja, oferta specjalna lub wyprzedaż towaru sprawiają, że klienci często wracają do marketów z tej sieci, ponieważ wiedzą, że zawsze natrafią tam na jakąś interesującą okazję. Gazetki promocyjne zmieniają swoją ofertę w regularnych odstępach czasowych, wiec klienci mogą się zawsze doskonale przygotować do zakupów i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Strona internetowa sieci jest bardzo prosta w użytkowaniu i każdy, bez względu na wiek, czy zaawansowanie techniczne, będzie umieć się po niej poruszać. Nie ma tutaj funkcji zakupy online ani sklep internetowy, ale wszystko zostało dokładnie podzielone na działy za pomocą wygodnych kafelków. Nie sposób się tutaj zgubić. Program lojalnościowy oraz aplikacja mobilna nie zostały jeszcze przygotowana, ale można liczyć na to, że jeśli sieć nadal będzie rozwijać się w tym tempie, to w najbliższym czasie powinny się pojawić. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej informacji na temat wybranego sklepu, powinien przejść w zakładkę „Nasze sklepy”, gdzie podano jego adres oraz godziny otwarcia. Wszystko to pod adresem http://www.ghprimus.com.pl/.