Gazetki od Pokusa

Ostatnie aktualizacje gazetek: 17.09.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Pokusa?
50.896 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Pokusa?
24.717 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Pokusa gazetka i promocje

Pokusa to sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, która działa w naszym kraju już ponad dekadę. Polityka rozwoju marki to pozyskiwanie jak najwięcej franczyzobiorców, dla których włączenie do dużej sieci sklepów w całej Polsce to duża szansa na przeciwstawienie się temu, co zapewniają duże sieci supermarketów. Wszystkich sklepów jest około 180 i można je spotkać głównie na terenie mniejszych miejscowości. Dlatego, jeśli ktoś liczy na sklepy Kraków, może się zawieść.  Firma współpracuje z największymi dostawcami na polskim rynku, co zapewnia wysokiej jakości produkty, szeroki asortyment i przede wszystkim – niskie ceny. Pokusa gazetka promocyjna jest publikowana raz na tydzień i dostarcza różne promocje i oferty handlowe w przystępnych cenach. Ulotki oraz katalog z dodatkowymi produktami, pojawiają się od czasu do czasu, zapewniając ciekawe rabaty na artykuły sezonowe.


Firma celuje raczej w mniejsze sklepy, ulokowane w niewielkich miejscowościach, gdzie nie docierają wielkie sieci supermarketów. Pomimo tego, że sklepy Pokusa nie mogą być nazywane mianem supermarket, ustępują im najczęściej jedynie pod względem powierzchni. Wyprzedaż, czy specjalna Pokusa promocja pojawiają się regularnie i zmieniają się w taki sposób, aby artykuły z każdego działu w końcu trafiły do oferty. W ten sposób każdy od czasu do czasu znajdzie coś dla siebie. Regularnie śledząc gazetki promocyjne, można być pewnym, że żadna okazja nie ucieknie sprzed nosa, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo pieniędzy na kolejny wypad do Pokusy.


Strona internetowa jest bardzo prosta i dostarcza jedynie podstawowych informacji o działaniu firmy oraz jej aktualne promocje. Nie ma tutaj takich opcji jak sklep internetowy, czy zakupy online. Program lojalnościowy oraz aplikacja mobilna także nie zostały jeszcze udostępnione, więc klienci powinni się skupić raczej na gazetkach promocyjnych. Jeśli ktoś poszukuje szczegółowych informacji na temat działania wybranego sklepu, jak adres oraz godziny otwarcia, powinien poszukać jego indywidualnej strony. Po wszystkie inne dane na temat działania sieci Pokusa, należy przejść na http://www.sklepy-pokusa.pl/.