Gazetki od Pokusa

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Pokusa?
32.479 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Pokusa gazetka i promocje

Pokusa to sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, która działa w naszym kraju już ponad dekadę. Polityka rozwoju marki to pozyskiwanie jak najwięcej franczyzobiorców, dla których włączenie do dużej sieci sklepów w całej Polsce to duża szansa na przeciwstawienie się temu, co zapewniają duże sieci supermarketów. Wszystkich sklepów jest około 180 i można je spotkać głównie na terenie mniejszych miejscowości. Dlatego, jeśli ktoś liczy na sklepy Kraków, może się zawieść.  Firma współpracuje z największymi dostawcami na polskim rynku, co zapewnia wysokiej jakości produkty, szeroki asortyment i przede wszystkim – niskie ceny. Pokusa gazetka promocyjna jest publikowana raz na tydzień i dostarcza różne promocje i oferty handlowe w przystępnych cenach. Ulotki oraz katalog z dodatkowymi produktami, pojawiają się od czasu do czasu, zapewniając ciekawe rabaty na artykuły sezonowe.


Firma celuje raczej w mniejsze sklepy, ulokowane w niewielkich miejscowościach, gdzie nie docierają wielkie sieci supermarketów. Pomimo tego, że sklepy Pokusa nie mogą być nazywane mianem supermarket, ustępują im najczęściej jedynie pod względem powierzchni. Wyprzedaż, czy specjalna Pokusa promocja pojawiają się regularnie i zmieniają się w taki sposób, aby artykuły z każdego działu w końcu trafiły do oferty. W ten sposób każdy od czasu do czasu znajdzie coś dla siebie. Regularnie śledząc gazetki promocyjne, można być pewnym, że żadna okazja nie ucieknie sprzed nosa, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo pieniędzy na kolejny wypad do Pokusy.


Strona internetowa jest bardzo prosta i dostarcza jedynie podstawowych informacji o działaniu firmy oraz jej aktualne promocje. Nie ma tutaj takich opcji jak sklep internetowy, czy zakupy online. Program lojalnościowy oraz aplikacja mobilna także nie zostały jeszcze udostępnione, więc klienci powinni się skupić raczej na gazetkach promocyjnych. Jeśli ktoś poszukuje szczegółowych informacji na temat działania wybranego sklepu, jak adres oraz godziny otwarcia, powinien poszukać jego indywidualnej strony. Po wszystkie inne dane na temat działania sieci Pokusa, należy przejść na http://www.sklepy-pokusa.pl/.

Twoje sklepy Pokusa

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Pokusa i nigdy nie przepłacaj. Pokusa ma 0 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 26-09-2022 do 02-10-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Kujawski olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l, Kucharek przyprawa do potraw 500 g i Warka classic piwo jasne 4 x 500 ml! Oczywiście Pokusa zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Pokusa nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Intermarche, Duży Ben or Stokrotka. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Pokusa. Sprawdź stronę internetową Pokusa, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Pokusa

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Pokusa?

Sklep Pokusa dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Pokusa można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 26-09-2022 do 02-10-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Pokusa. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Kujawski olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l, Kucharek przyprawa do potraw 500 g i Warka classic piwo jasne 4 x 500 ml.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Pokusa?

Najnowsze gazetki dla sklepu Pokusa na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 26-09-2022 do 02-10-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Pokusa?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Pokusa. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 26-09-2022 do 02-10-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Pokusa jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Pokusa. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Pokusa znajduje się w Polsce?

Pokusa ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Pokusa znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Pokusa w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Pokusa jest teraz otwarty?

Sklepy Pokusa działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Pokusa jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Pokusa i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Pokusa sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Pokusa?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Pokusa. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Pokusa.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Pokusa?

W sklepie Pokusa można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Pokusa. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 26-09-2022 do 02-10-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Pokusa w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Pokusa, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Pokusa, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 26-09-2022 do 02-10-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Pokusa.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Pokusa, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Pokusa zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Pokusa. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Pokusa z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...

Promocje Pokusa

🛍️ gazetki Pokusa: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 14.09.2022