Gazetki od Mirabelka

Ostatnie aktualizacje gazetek: 24.02.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Mirabelka?
54.493 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Mirabelka

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Mirabelka gazetka i promocje

Mirabelka to bardzo duża siec sklepów spożywczo-przemysłowych, która działa na stosunkowo niewielkim terenie. W województwach mazowieckim i lubelskim znajduje się aż 450 sklepów z pomarańczowym logiem. Można je spotkać na terenie takiego miasta jak Lublin, czy sklepy Warszawa. Mirabeli, jak sama nazwa wskazuje to raczej niewielkie osiedlowe sklepy, które znajdują się po sąsiedzku i zawsze można zrobić w nich szybkie i przyjemne zakupy. Firmy nie można porównać do ogromnych sieci supermarketów, ale pod względem oferty handlowej może śmiało z nimi konkurować. Firma współpracuje z około 200 znanymi i szanowanymi firmami, dlatego sklepy Mirabelka mają bardzo szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny. Mirabelka gazetka promocyjna jest wydawana co dwa tygodnie, zapewniając nowe promocje i oferty handlowe. Regularnie wydawane są także dodatkowe ulotki lub katalog z produktami, który dostarcza interesujące rabaty.

Mirabelki nie można nazwać mianem „supermarket”, ponieważ jest od nich o wiele mniejsza. Pod względem oferty nie ustępuje im nawet na krok. Regularna wyprzedaż, Mirabelka promocja, czy specjalna oferta na wybrane produkty to standard i jeśli ktoś tylko obserwuje gazetki promocyjne, zawsze będzie z nimi na bieżąco. W ten sposób zawsze optymalnie wykorzysta wszystkie okazje, które są przygotowywane przez sieć. Niekiedy jest ich tak dużo, że bardzo trudno jest wziąć pod uwagę wszystkie i coś można przegapić. Dlatego zawsze należy być odpowiednio przygotowanym przed wyjściem do Mirabelki. W ten sposób można zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy.

Strona internetowa jest prosta i dostarcza podstawowych informacji, które w zupełności wystarczą każdemu klientowi. Nie ma tutaj takich funkcji jak sklep internetowy oraz zakupy online, ale program lojalnościowy umożliwia gromadzenie punktów, za które można zdobywać interesujące nagrody. Aplikacja internetowa nie została stworzona, ale witryna w zupełności powinna wystarczyć każdemu, kto będzie chciał zapoznać się z ofertą sklepu. Po więcej informacji jak lokalizacja sklepów oraz ich godziny otwarcia warto udać się na http://www.sklepymirabelka.pl/.