Gazetki od Marpol

Ostatnie aktualizacje gazetek: 04.06.2020

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Marpol?
24.439 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Marpol

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Marpol gazetka i promocje

Każdy właściciel domu i ogrodu w końcu zaczyna marzyć o tym, żeby móc wypełnić swój garaż narzędziami, dzięki którym żadna praca domowa nie będzie sprawiała problemów. Marpol to polska firma, która powstała w 2000 roku jako niewielki sklep w Chmielniku. 20 lat nieustannego rozwoju sprawiły, że dzisiaj jest to jeden z przodujących dystrybutorów narzędzi w naszym kraju. Pomimo tego, że to jeden sklep w Chmielniku, jego produkty można nabyć praktycznie wszędzie – czy to miasto Warszawa, Kraków, Poznań czy inna miejscowość w obrębie Polski. Sklep ma ogromny asortyment obejmujący markowe produkty największych firm narzędziowych, a także artykuły własnej, coraz popularniejszej marki. Niskie ceny i wysokiej jakości produkty to coś, co łączy wszystkie artykuły z firmy Marpol. Zawsze warto przeglądać ulotki, katalog online lub inne broszury z narzędziami, żeby wyłapać wszystkie aktualne rabaty.

Firmie Marpol od początku działalności przyświecała misja udostępnienia kompleksowego dostępu do różnych urządzeń i narzędzi, które przydadzą się podczas każdej roboty w domu lub ogrodzie. Przechodząc do sklepu internetowego Marpol, można nabyć takie narzędzia, jak: agregat, akcesoria do kos spalinowych, elektronarzędzia, wiertarki, kompresor, narzędzia pneumatyczne, rolnicze, frezy, miarki, nożyce, pilarki, tarcze i piły, narzędzia ogrodowe i wiele więcej. Przy takim asortymencie promocja Marpol jest bardzo przystępna i zawsze znajdzie się jakąś wyprzedaż, oferta handlowa, promocja i inne formy obniżania cen. Gazetki promocyjne nie są wydawane w konwencjonalny sposób, ale zawsze można przejść na stronę internetową, żeby wszystko błyskawicznie wyszukać.

Strona internetowa to typowy, bardzo dobrze zrealizowany sklep internetowy z funkcją zakupy online. Nie ma co prawda takich funkcji jak program lojalnościowy lub aplikacja mobilna, ale możliwości witryny w zupełności wystarczają i te braki w ogóle nie przeszkadzają. Jeśli ktoś chce się skontaktować z siedzibą w Chmielniku i poznać godziny otwarcia, powinien przejść na: https://mar-pol.sklep.pl/.