Gazetki od Marmax

Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.10.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Marmax?
34.650 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Marmax?
16.704 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Marmax gazetka i promocje

Niewielka sieć sklepów spożywczo-przemysłowych z Podkarpacia. Tak w jednym zdaniu można by opisać firmę Marmax. Warto jednak przyjrzeć się bliżej jej ofercie, ponieważ ta jest bardzo dobra. Wszystkich sklepów zrzeszonych pod logiem Marmax jest 13 i można je spotkać na terenie takiego miasta jak Strzyżów, czy sklepy Rzeszów. Nie można ich porównywać do ogromnych sieci supermarketów, ale wiele z nich pod względem powierzchni i innych aspektów są im równe, a nawet je przebijają. Własne hurtownie pozwalają na zmniejszenie kosztów logistycznych, co przekłada się na bardzo szeroki asortyment, niskie ceny i przede wszystkim – wysokiej jakości produkty. Marmax gazetka promocyjna jest publikowana w regularnych odstępach, nieustannie zmieniając oferty i promocje. W ten sposób każdy zawsze natknie się na promocje z artykułami, których właśnie potrzebuje. Regularnie można liczyć także na ulotki lub katalog z produktami, który zawiera interesujące rabaty, uzupełniające i tak atrakcyjną już ofertę sieci.

Firma stara się, aby sklepy Marmax były jak najbardziej przystępne klientom, dlatego każdy supermarket jest przestronny i wygodny w poruszaniu się po nim. Artykuły zawsze są rozkładane według działów, aby każde zakupy były jak najbardziej intuicyjne. To idealne warunki na to, żeby organizować wyprzedaż. Marmax promocja jest różnorodna i z pewnością, każdemu przypadnie do gustu. Oferta regularnie się zmienia, dlatego, jeśli ktoś obserwuje gazetki promocyjne, zawsze będzie na bieżąco i nic go nie zaskoczy.

Bardzo wygodna w obsłudze strona internetowa udostępnia bardzo dużo informacji na temat działania sklepów oraz całej sieci dystrybucyjnej. Wszystkie atrakcje i wydarzenia związane z działaniem sieci są regularnie publikowane na stronie głównej, dlatego klienci zawsze będą na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Nie ma tutaj opcji sklep internetowy lub zakupy online. Program lojalnościowy nie został jeszcze zorganizowany, a aplikacja mobilna jak na razie nie jest potrzebna, ponieważ strona internetowa bardzo dobrze spełnia jej funkcje. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej informacji o działaniu sieci i poznać godziny otwarcia poszczególnych marketów, powinien przejść na http://marmax.pl/.