Gazetki od Malinka Market

Malinka Market gazetka

Ważność: 15 lut do 28 lut

Ta Malinka Market gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 8 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Malinka Market i zaoszczędź na zakupach w Malinka Market.

time
Malinka Market Dostępne przez 1 tydzień

Przejrzyj najpierw gazetki Malinka Market w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki Malinka Market w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Malinka Market gazetka i promocje

Malinka Market to niewielka polska sieć handlowa zrzeszająca lokalne sklepy na zasadzie partnerstwa. Do dzisiaj udało się wcielić do niej kilkadziesiąt sklepów w południowo wschodniej części kraju. Idea ma na celu przeciwstawieniu się coraz większym zapędom ogromnych sieci supermarketów, z którymi właściciele małych lokalnych sklepów nie mają żadnych szans. Lokale handlowe Malinka Market można spotkać na terenie takiego miasta jak Bochnia oraz liczne sklepy Tarnów. Przynależność do większej sieci pozwala na szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz co najważniejsze – niskie ceny. Malinka Market gazetka promocyjna pojawia się raz na dwa tygodnie i zapewnia promocje i oferty przez konkretny okres lub do wyczerpania zapasów. Z okazji wydarzeń specjalnych można liczyć na dodatkowe ulotki lub katalog, zawierający dodatkowe rabaty.

Marka Malinka staje się coraz bardziej rozpoznawalna, a klienci chwalą ją sobie za dostępność i przyjazne zakupy. Nie jest to supermarket, ale sklepy Malinka Market poza objętością, nie ustępują na krok standardowemu, wielkiemu sklepowi. Regularna wyprzedaż lub oferta specjalna na wybrany produkt sprawia, że zawsze znajdzie się tam jakiś artykuł, którego w żadnym innym miejscu taniej się nie dostanie. Dzięki temu mały prywatny sklepik, który dołączy do sieci Malinka, może stać się dużym graczem na lokalnym rynku. Promocja Malinka Market może być tak przystępna, że już nikt nie będzie zastanawiał się, jaki sklep wybrać na szybkie zakupy. Gazetki promocyjne zadbają o to, aby oferta była jak najbardziej zróżnicowana i dopasowana do każdego klienta.

Strona internetowa firmy jest bardzo prosta. Zapewnia dostęp do podstawowych informacji na temat działania firmy oraz sklepów działających pod jej szyldem. Przechodząc pod zakładkę Malinka Partner, można dowiedzieć się, jak działa program lojalnościowy. Niestety nie ma tutaj funkcji zakupy online, sklep internetowy, a aplikacja mobilna nie została jeszcze stworzona, ale sieć jest jeszcze mała i można jej to wybaczyć. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej informacji o sklepach oraz poznać ich godziny otwarcia, powinien przejść na www.malinkamarket.pl.


Twoje sklepy Malinka Market

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Malinka Market i nigdy nie przepłacaj. Malinka Market ma 57 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Malinka Market gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 15-02-2024 do 28-02-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 4 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Firma Roleski Musztarda delikatesowa stołowa 175 g, Krakuski Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie 144 g i Ngine Original Gazowany napój energetyzujący 250 ml! Oczywiście Malinka Market zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Kraków, Biłgoraj, Bochnia lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Malinka Market nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Malinka Market. Sprawdź stronę internetową Malinka Market, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Malinka Market

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Malinka Market?

Sklep Malinka Market dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Malinka Market można sprawdzić w Malinka Market gazetka z datą ważności od 15-02-2024 do 28-02-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Malinka Market. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Firma Roleski Musztarda delikatesowa stołowa 175 g, Krakuski Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie 144 g i Ngine Original Gazowany napój energetyzujący 250 ml.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Malinka Market?

Najnowsze gazetki dla sklepu Malinka Market na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Malinka Market gazetka ważność od 15-02-2024 do 28-02-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Malinka Market?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Malinka Market. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Malinka Market gazetka ważną od 15-02-2024 do 28-02-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Malinka Market jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Malinka Market. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Malinka Market znajduje się w Polsce?

Malinka Market ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Malinka Market znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Malinka Market w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Malinka Market jest teraz otwarty?

Sklepy Malinka Market działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Malinka Market jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Malinka Market i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Malinka Market sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Malinka Market?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Malinka Market. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Malinka Market.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Malinka Market?

W sklepie Malinka Market można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Malinka Market. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Malinka Market gazetka o ważności od 15-02-2024 do 28-02-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Malinka Market w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Malinka Market, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Malinka Market, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Malinka Market gazetka z datą ważności od 15-02-2024 do 28-02-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Malinka Market.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Malinka Market, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Malinka Market zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Malinka Market. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Malinka Market z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Malinka Market

🛍️ gazetki Malinka Market: 1
🆕 Nowe promocje: 4
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 15.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.