Gazetki od Malinka Market

Ostatnie aktualizacje gazetek: 11.10.2021

Malinka Market gazetka

Ważność: 27 wrz do 27 lis

Ta Malinka Market gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 41 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Malinka Market i zaoszczędź na zakupach w Malinka Market.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Malinka Market?
20.734 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Malinka Market?
12.453 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Malinka Market gazetka i promocje

Malinka Market to niewielka polska sieć handlowa zrzeszająca lokalne sklepy na zasadzie partnerstwa. Do dzisiaj udało się wcielić do niej kilkadziesiąt sklepów w południowo wschodniej części kraju. Idea ma na celu przeciwstawieniu się coraz większym zapędom ogromnych sieci supermarketów, z którymi właściciele małych lokalnych sklepów nie mają żadnych szans. Lokale handlowe Malinka Market można spotkać na terenie takiego miasta jak Bochnia oraz liczne sklepy Tarnów. Przynależność do większej sieci pozwala na szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz co najważniejsze – niskie ceny. Malinka Market gazetka promocyjna pojawia się raz na dwa tygodnie i zapewnia promocje i oferty przez konkretny okres lub do wyczerpania zapasów. Z okazji wydarzeń specjalnych można liczyć na dodatkowe ulotki lub katalog, zawierający dodatkowe rabaty.

Marka Malinka staje się coraz bardziej rozpoznawalna, a klienci chwalą ją sobie za dostępność i przyjazne zakupy. Nie jest to supermarket, ale sklepy Malinka Market poza objętością, nie ustępują na krok standardowemu, wielkiemu sklepowi. Regularna wyprzedaż lub oferta specjalna na wybrany produkt sprawia, że zawsze znajdzie się tam jakiś artykuł, którego w żadnym innym miejscu taniej się nie dostanie. Dzięki temu mały prywatny sklepik, który dołączy do sieci Malinka, może stać się dużym graczem na lokalnym rynku. Promocja Malinka Market może być tak przystępna, że już nikt nie będzie zastanawiał się, jaki sklep wybrać na szybkie zakupy. Gazetki promocyjne zadbają o to, aby oferta była jak najbardziej zróżnicowana i dopasowana do każdego klienta.

Strona internetowa firmy jest bardzo prosta. Zapewnia dostęp do podstawowych informacji na temat działania firmy oraz sklepów działających pod jej szyldem. Przechodząc pod zakładkę Malinka Partner, można dowiedzieć się, jak działa program lojalnościowy. Niestety nie ma tutaj funkcji zakupy online, sklep internetowy, a aplikacja mobilna nie została jeszcze stworzona, ale sieć jest jeszcze mała i można jej to wybaczyć. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej informacji o sklepach oraz poznać ich godziny otwarcia, powinien przejść na www.malinkamarket.pl.