Gazetki od Helfy

Ostatnie aktualizacje gazetek: 05.04.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Helfy?
41.800 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Helfy?
29.343 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Helfy gazetka i promocje

Helfy to popularna sieć sklepów z kosmetykami, która już od 2007 roku zapewnia paniom najlepszej jakości produkty. Firma na początku działała głównie jako sklepy stacjonarne, ale dzisiaj coraz bardziej skupia się na handlu przez Internet. Sklepy Helfy można znaleźć na terenie takiego miasta jak Wrocław czy Toruń. Jeśli ktoś mieszka w tych okolicach, z pewnością zna tę markę. Wszyscy inni mogą zamawiać wybrane produkty na terenie całej Polski, a paczka dotrze w ciągu 2 dni w miejsce docelowe. Klientki bardzo często sięgają po usługi Helfy, ponieważ znajdują się tam wysokiej jakości produkty, niskie ceny i co bardzo ważne – ogromny asortyment. Firma współpracuje z wieloma dużymi producentami kosmetyków, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Helfy gazetka promocyjna pojawia się regularnie, zmieniając oferty handlowe i promocje ze wszystkich działów kosmetyków. Przeglądając ulotki lub katalog z produktami zawsze można odkryć ciekawą wyprzedaż, lub rabaty na wybranych działach.

Firma jest dzisiaj coraz bardziej rozpoznawalna. Głównie za sprawą sklepu internetowego, który nieustannie zyskuje na popularności. Wygoda obsługi zakupów online, szybka dostawa i przystępne ceny, sprawiają, że wszyscy wracają na jego stronę. Klientki bardzo chwalą sobie dostępne produkty, które obejmują takie działy, jak drogeria, szampon odzywka, perfumy i wszelkie kosmetyki na praktycznie każdą część ciała. Promocja Helfy jest regularna i zawsze zapewnia dziesiątki, o ile nie setki produktów w niższych cenach. Dlatego zawsze warto zaglądać w gazetki promocyjne lub dział promocje na stronie internetowej, żeby zawsze być na bieżąco z ofertą.

Strona internetowa to przede wszystkim sklep internetowy, który udostępnia wygodne zakupy online. Twórcy nie zdecydowali się jeszcze na program lojalnościowy, a aplikacja mobilna nie została uruchomiona, ale to tylko kwestia czasu, kiedy uda się to zrealizować. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia wybranych sklepów, powinien przejść na stronę www.helfy.pl.