Gazetki od Globi

Globi gazetka

Ważność: 6 Dec do 12 Dec

Ta Globi gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Globi i zaoszczędź na zakupach w Globi.

Globi gazetka

Ważność: 6 Dec do 12 Dec

Ta Globi gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Globi i zaoszczędź na zakupach w Globi.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Globi?
43.311 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Globi?
21.221 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Globi gazetka i promocje

Gobi to jedna z pierwszych działających w Polsce sieci handlowych, które funkcjonowały w latach 90. aż do roku 2008. W 2012 firma została przejęta przez Carrefour, który zastosował swoją własną strategię franczyzową. Dzięki temu Globi można dzisiaj spotkać na terenie miasta Warszawa, Lublin, czy sklepy Kraków. Lokale nie nalezą bezpośrednio do sieci supermarketów Carrefour, ale mogą korzystać z jej ogromnej sieci dystrybucyjnej. Dlatego pomimo swej małej powierzchni sklepy Globi charakteryzują się tym, że zapewniają bardzo dobry asortyment, a ich wysokiej jakości produkty zawsze prezentują niskie ceny. Globi gazetka promocyjna pojawia się raz w tygodniu, zapewniając klientom sieci promocje i oferty handlowe, które bardzo często mogą konkurować z ogromnymi hipermarketami. Z okazji świąt lub innych wydarzeń można liczyć na pojawienie się ulotki, lub katalogu produktów zapewniającymi interesujące rabaty.

Sklepy Globi to przede wszystkim niewielkie sklepiki osiedlowe, dlatego nie potrzebują one tyle miejsca, co supermarket i mogą zostać ulokowane praktycznie wszędzie. Pomimo niewielkich gabarytów Globi także może zorganizować wyprzedaż produktów lub inne wydarzenie specjalne, które sprawi, że klienci tłumnie będą odwiedzać wybrany sklep. Globi promocja jak łatwo można się domyślić może być bardzo przystępna. Dostęp do ogromnej sieci Carrefour daje tym sklepikom ogromne możliwości. Dodatkowo oferta zapewniona przez gazetki promocyjne z okazji świąt, uzupełnia standardowy wybór towarów, sprawiając, że Globi to doskonały pomysł na szybkie zakupy.

Siec franczyzowa nie posiada swoje własnej strony internetowe. Dlatego nie ma co liczyć na takie atrakcje jak zakupy online czy sklep internetowy. W mniejszych sklepach nie ma możliwości organizowania takich funkcji. Zważając na to, że Globi należy do Carrefour, śmiało można powiedzieć, że to wszystko znajduje się pod głównym adresem firmy. Dodatkowo można liczyć na specjalną aplikację Carrefour lub przystępny program lojalnościowy. Po więcej informacji jak adres i godziny otwarcia każdego sklepu z grupy Carrefour warto udać się pod adres https://www.globi.pl/.


Twoje sklepy Globi

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Globi i nigdy nie przepłacaj. Globi ma 147 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Globi gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 06-12-2022 do 12-12-2022. W tym tygodniu dostępnych jest 52 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Delma margaryna o smaku wiejskiego bochenka 500 g, Toffifee orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie 125 g (15 sztuk) i Mikołaj z czekolady pomarańczowy terravita! Oczywiście Globi zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Bydgoszcz, Kraków, Warszawa lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Globi nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Globi. Sprawdź stronę internetową Globi, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Globi

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Globi?

Sklep Globi dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Globi można sprawdzić w Globi gazetka z datą ważności od 06-12-2022 do 12-12-2022. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Globi. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Delma margaryna o smaku wiejskiego bochenka 500 g, Toffifee orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie 125 g (15 sztuk) i Mikołaj z czekolady pomarańczowy terravita.

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Globi?

Najnowsze gazetki dla sklepu Globi na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Globi gazetka ważność od 06-12-2022 do 12-12-2022. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Globi?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Globi. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Globi gazetka ważną od 06-12-2022 do 12-12-2022, można znaleźć alternatywne promocje.

Czyt sklep Globi jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Globi. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Ile sklepów Globi znajduje się w Polsce?

Globi ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Globi znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Globi w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

Czy sklep Globi jest teraz otwarty?

Sklepy Globi działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Globi jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Globi i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Globi sprawdzisz także godziny otwarcia.

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Globi?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Globi. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Globi.

Co można zamówić przez internet ze sklepu Globi?

W sklepie Globi można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Globi. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Globi gazetka o ważności od 06-12-2022 do 12-12-2022.

Czy oferta serwowana przez sklep Globi w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Globi, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Globi, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Globi gazetka z datą ważności od 06-12-2022 do 12-12-2022.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Globi.

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Globi, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Globi zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Globi. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Globi z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

Pokaż wszystkie...

Promocje Globi

🛍️ gazetki Globi: 2
🆕 Nowe promocje: 52
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 12/4/22