Gazetki od Globi

Ostatnie aktualizacje gazetek: 03.12.2021

Globi gazetka

Ważność: 7 gru do 13 gru

Ta Globi gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Globi i zaoszczędź na zakupach w Globi.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Globi?
22.769 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Globi?
51.859 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Globi gazetka i promocje

Gobi to jedna z pierwszych działających w Polsce sieci handlowych, które funkcjonowały w latach 90. aż do roku 2008. W 2012 firma została przejęta przez Carrefour, który zastosował swoją własną strategię franczyzową. Dzięki temu Globi można dzisiaj spotkać na terenie miasta Warszawa, Lublin, czy sklepy Kraków. Lokale nie nalezą bezpośrednio do sieci supermarketów Carrefour, ale mogą korzystać z jej ogromnej sieci dystrybucyjnej. Dlatego pomimo swej małej powierzchni sklepy Globi charakteryzują się tym, że zapewniają bardzo dobry asortyment, a ich wysokiej jakości produkty zawsze prezentują niskie ceny. Globi gazetka promocyjna pojawia się raz w tygodniu, zapewniając klientom sieci promocje i oferty handlowe, które bardzo często mogą konkurować z ogromnymi hipermarketami. Z okazji świąt lub innych wydarzeń można liczyć na pojawienie się ulotki, lub katalogu produktów zapewniającymi interesujące rabaty.

Sklepy Globi to przede wszystkim niewielkie sklepiki osiedlowe, dlatego nie potrzebują one tyle miejsca, co supermarket i mogą zostać ulokowane praktycznie wszędzie. Pomimo niewielkich gabarytów Globi także może zorganizować wyprzedaż produktów lub inne wydarzenie specjalne, które sprawi, że klienci tłumnie będą odwiedzać wybrany sklep. Globi promocja jak łatwo można się domyślić może być bardzo przystępna. Dostęp do ogromnej sieci Carrefour daje tym sklepikom ogromne możliwości. Dodatkowo oferta zapewniona przez gazetki promocyjne z okazji świąt, uzupełnia standardowy wybór towarów, sprawiając, że Globi to doskonały pomysł na szybkie zakupy.

Siec franczyzowa nie posiada swoje własnej strony internetowe. Dlatego nie ma co liczyć na takie atrakcje jak zakupy online czy sklep internetowy. W mniejszych sklepach nie ma możliwości organizowania takich funkcji. Zważając na to, że Globi należy do Carrefour, śmiało można powiedzieć, że to wszystko znajduje się pod głównym adresem firmy. Dodatkowo można liczyć na specjalną aplikację Carrefour lub przystępny program lojalnościowy. Po więcej informacji jak adres i godziny otwarcia każdego sklepu z grupy Carrefour warto udać się pod adres https://www.globi.pl/.