Gazetki od Frac

Ostatnie aktualizacje gazetek: 18.01.2022

Frac gazetka

Ważność: 17 sty do 22 sty

Ta Frac gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Frac i zaoszczędź na zakupach w Frac.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Frac?
44.327 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Frac?
50.394 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Frac gazetka i promocje

Frac to niewielka siec sklepów spożywczo-przemysłowych, która swoim działaniem objęła głownie województwa podkarpackie, małopolskie i śląskie. Aktualnie firma posiada około 20 sklepów, które znajdują się na terenie takiego miasta, jak Krosno, Jarosław, Warszawa, czy sklepy Rzeszów. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci supermarketów na podkarpaciu. Pomimo niewielkiej sieci, asortyment sklepu jest bardzo obszerny i zapewnia wysokiej jakości produkty. Klienci chwalą także Frac za niskie ceny produktów. Frac gazetka promocyjna obowiązuje przez tydzień. Dzięki temu klienci mogą liczyć na nowe, interesujące oferty handlowe i promocje zmieniające się bardzo szybko. Firma dokłada wszelkich starań, aby klienci zawsze mogli liczyć na coś ciekawego i nieregularnie i wydaje dodatkowe ulotki lub katalog produktów, zawierający interesujące rabaty.


Firma realizuje politykę sklepów średniopowierzchniowych, dlatego sklepy Frac można znaleźć wewnątrz aglomeracji miejskich, a nawet w galeriach handlowych. Każdy supermarket jest bardzo dobrze zorganizowany i przytulny. Od czasu do czasu można liczyć na konkretną wyprzedaż, która sprawi, że wyjście na zakupy zdecydowanie się opłaci. Niekiedy jedna promocja lub oferta handlowa może wywołać uśmiech na twarzy większości klientów. Różne, tematyczne gazetki promocyjne wydawane od czasu do czasu zapewniają dostęp do oferty niestandardowej, która z pewnością przypadnie do gustu dużej części klientów sklepu.


Strona internetowa firmy jest bardzo prosta i zapewnia dostęp do wszystkich podstawowych informacji o firmie i jej sklepach. Można tam przejrzeć aktualne gazetki i promocje. Niestety nie zdecydowano się na uruchomienie funkcji zakupy online lub sklep internetowy. Aplikacja mobilna, zawierająca program lojalnościowy także nie jest jeszcze dostępna. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej informacji o działaniu sieci supermarketów Frac, a także poznać godziny otwarcia poszczególnych lokali powinien udać się na stronę http://frac.fracmarketing.usermd.net/.