Gazetki od Faberlic

Ostatnie aktualizacje gazetek: 22.11.2021

Faberlic gazetka

Ważność: 22 lis do 5 gru

Ta Faberlic gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Faberlic i zaoszczędź na zakupach w Faberlic.

Faberlic gazetka

Ważność: 21 gru do 21 mar

Ta Faberlic gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 107 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Faberlic i zaoszczędź na zakupach w Faberlic.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Faberlic?
28.562 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Faberlic?
12.265 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Faberlic gazetka i promocje

Faberlic to coraz bardziej rozpoznawalna w Polsce marka, która wywodzi się w Rosji i działa w oparciu i sprzedaż bezpośrednią. Firma charakteryzuje się tym, że rozprowadza opatentowane przez siebie kosmetyki tlenowe, które cechują się wysokim natlenieniem niższych warstw skóry. Obecnie firma działa w 42 państwach świata, w tym w Polsce. Ze względu na specyficzny model sprzedaży, sklepy Faberlic nie są dostępne na terenie stołecznego miasta Warszawa lub Kraków. Asortyment marki jest ogromny i obejmuje ponad 8000 różnych produktów, z których korzysta już około 8 milionów klientów z całego świata. Wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny sprawiają, że Faberlic nieustannie znajduje się wśród liderów sprzedaży bezpośredniej na świecie. Faberlic gazetka promocyjna jest publikowana raz w miesiącu i zapewnia zróżnicowane oferty handlowe i promocje dostosowane do aktualnego zapotrzebowania użytkowników. Regularna wyprzedaż, rabat – wszystko jest zawsze udostępniane za pomocą różnych form promocji. Może to być standardowa gazetka, ulotki lub katalog.

Firma skupia się przede wszystkim na rozprowadzaniu własnych linii kosmetyków. Mimo wszystko Faberlic sprzedaje także perfumy, produkty zdrowotne, ubranka dziecięce, kosmetyki, chemię gospodarczą oraz wiele więcej. Firma w ostatnich latach rozpoczęła współpracę ze znanymi rosyjskimi projektantami i celebrytami, którzy biorą czynny udział w promocji marki. Dzięki temu, jeśli ktoś chce kupić szampon, żel pod prysznic oraz podkład i perfumy – może śmiało kontaktować się z najbliższym konsultantem. Żadne drogerie nie mają w swojej ofercie produktów z linii tej marki. Promocja Faberlic zdarza się bardzo często i jeśli ktoś regularnie przegląda gazetki promocyjne, zawsze będzie na bieżąco z ofertą firmy.

Strona internetowa wbrew temu, co oferuje większość marek stosujących sprzedaż bezpośrednią, zapewnia takie funkcje jak sklep internetowy oraz zakupy online. Postarano się także o to, żeby aplikacja mobilna udostępniała jak największe możliwości. Program lojalnościowy nie został jeszcze zrealizowany. Ze względu na specyfikę sprzedaży firmy, nikt nie musi się przejmować, jakie są godziny otwarcia. Żeby dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji na temat działania marki, warto udać się na https://new.faberlic.com.