Gazetki od Coral Travel

Ostatnie aktualizacje gazetek: 12.01.2022

Coral Travel gazetka

Ważność: 12 sty do 11 lut

Ta Coral Travel gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 21 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Coral Travel i zaoszczędź na zakupach w Coral Travel.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Coral Travel?
56.299 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Coral Travel?
51.696 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Coral Travel gazetka i promocje

Coral Travel należy do ścisłej czołówki firm wycieczkowych w Polsce. Od 1999 roku znana jako Wezyr Holidays, w 2004 roku połączyła się z międzynarodowym biurem podróży OTI Holding, znacząco zwiększając swoje możliwości. Biura podróży Coral Travel można znaleźć w każdym rejonie Polski, czy to miasto Kraków, Warszawa, czy Poznań – zawsze można udać się do agenta i wybrać coś na każdą porę roku. Dzięki nieustannemu rozwojowi, firma dzisiaj może pochwalić się certyfikatami i opiniami klientów świadczących o tym, że zapewnia najwyższej jakości produkty, niskie ceny i szeroki asortyment. Z Coral Travel klient zawsze jest zabezpieczony, ponieważ firma ma wykupiona gwarancję ubezpieczeniową na 32 000 000 zł. Coral Travel gazetka promocyjna nie pojawia się w klasycznej formie, a raczej jako katalog na stronie internetowej. Jeśli ktoś chce przeglądać ulotki i broszury z ofertami, powinien udać się do najbliższego biura podróży, a z pewnością uda się znaleźć coś oryginalnego, w przystępnej cenie.

Biuro podróży obsługuje blisko 40% wszystkich Polskich wycieczek międzynarodowych. Wśród krajów docelowych można wyróżnić standardowe kierunki jak: Egipt, Hiszpania, Grecja, Bułgaria, Tunezja, ale także Zjednoczone Emiraty arabskie, Dominikana, Kuba, czy Mauritius. Dostępne są standardowe oraz specjalne sezonowe oferty, a także last minute. Oryginalny model działalności sprawia, że wycieczki Coral Travel są dostępne w około 200 własnych biurach podróży raz blisko 2000 agencji w całym kraju. Coral Travel promocja jest zawsze dostępna, więc zawsze można liczyć na wyprzedaż ostatnich miejsc lub inne formy rabatów, które sprawią, że nawet najbardziej egzotyczne wakacje mogą mieć przystępną cenę.

Strona internetowa jest bardzo prosta i przy pierwszym spotkaniu nie wyróżnia się niczym szczególnym. Użytkownik może wyszukać wycieczkę według wielu różnych kryteriów. Następnie wystarczy wybrać najlepszą dla siebie opcję i skontaktować się z biurem sprzedaży, żeby zarezerwować miejsce. Aplikacja mobilna ułatwia przeglądanie dostępnych ofert i pozwala na sprawdzanie promocji w dowolnej chwili. Pozostaje jedynie poznać godziny otwarcia konkretnego biura podróży i dograć formalności. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na: www.coraltravel.pl.