Gazetki od ITAKA

Ostatnie aktualizacje gazetek: 12.10.2021

ITAKA gazetka

Ważność: 12 paź do 31 gru

Ta ITAKA gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 65 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od ITAKA i zaoszczędź na zakupach w ITAKA.

ITAKA gazetka

Ważność: 31 mar do 31 gru

Ta ITAKA gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 65 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od ITAKA i zaoszczędź na zakupach w ITAKA.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki ITAKA?
55.753 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki ITAKA?
22.043 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

ITAKA gazetka i promocje

Chyba każdy dorosły Polak słyszał kiedyś o marce ITAKA. To renomowana polska firma, która co roku wysyła setki tysiące Polaków do blisko 100 krajów świata. Przedsiębiorstwo działa od 1989 roku, do dzisiaj bardzo prężnie się rozwija i stoi w jednym rzędzie ze wszystkimi innymi światowymi gigantami wycieczek zagranicznych. ITAKA to zapewnienie bezpiecznej, wygodnej podróży oraz najwyższej jakości usług w każdym regionie świata. Biura podróży znajdują się obecnie w całej Polsce. Dlatego nie ma znaczenia, czy ktoś przebywa na terenie miasto Warszawa, Gdańsk, Poznań, czy nieco mniejszej miejscowości – ITAKA zawsze jest w zasięgu. Gazetka promocyjna ITAKA jest po brzegi wyładowana ofertami specjalnymi, które skradną serce każdego fana podróżowania. Promocje dotyczą okazji last minute i nie tylko. Dzięki temu można znaleźć oferty handlowe dla każdego. Ewentualnie można wybrać się do najbliższego biura podróży, a tam wykwalifikowany konsultant zaproponuje odpowiednie ulotki lub katalog i zawsze uda się wybrać coś, co dopasuje się do wymagań i terminu.

Asortyment tego biura podróży to jedna z największych zalet. W każdej chwili można wybierać spośród setek ofert rozłożonych na różne okresy w roku. Wycieczki zostały podzielone na różne kategorie, dzięki którym o wiele łatwiej będzie wybrać to, co dokładnie wpisze się w gusta klienta. Można wyszukiwać spośród następujących rodzajów ofert: wczasy, all inclusive, last minut, wakacje z dziećmi, egzotyka, wycieczki objazdowe, dojazd własny, nasze kierunki, wycieczki fakultatywne i wiele więcej. Promocja ITAKA obowiązuje wszystkie kategorie, pozwalając na nawet kilkudziesięcioprocentowe obniżki cen. Wystarczy zaglądać w gazetki promocyjne i na stronę internetową.

Strona internetowa to bardzo wygodny katalog, który prezentuje się niczym sklep internetowy. W identyczny sposób można złożyć zamówienie online i zarezerwować miejsca na konkretny termin i to bez wychodzenia z domu. Platforma została także zrealizowana jako aplikacja na urządzenia mobilne. Dzięki temu można jeszcze wygodniej wyszukiwać i rezerwować wycieczki z dowolnego miejsca. Dla osób preferujących klasyczne rozwiązania pozostaje wybranie się do jednego z pobliskich biur podróży. Wystarczy sprawdzić godziny otwarcia i adres i z pomocą eksperta wybrać coś idealnego. To wszystko i jeszcze więcej można sprawdzić na: www.itaka.pl.